Zavřít reklamu

Spolu s koncem pracovního týdne přichází také náš přehled užitečných rozšíření pro jablečný webový prohlížeč Safari. Dnes si představíme například DuckDuckGo pro vylepšení soukromí, Hlídač Shopů pro přehled o slevách nebo třeba Night Eye pro tmavý režim webových stránek.

Handy Screenshot

Pokud často v rozhraní webového prohlížeče pořizujete screenshoty, možná vám přijde vhod rozšíření s názvem Handy Screenshot. Tento nástroj vám umožní pořídit různé druhy screenshotů, a to pohodlně, jednoduše a rychle. Součástí rozšíření je také možnost následných úprav.

Handy Screenshot
Zdroj: App Store

DuckDuckGo

Pokud si chcete zajistit prohlížení webových stránek v prohlížeči Safari při maximálním zachování soukromí, můžete vyzkoušet rozšíření s názvem DuckDuckGo. Díky DuckDuckGo se nemusíte obávat sledovacích nástrojů a zajistíte si bezpečné a navíc rychlé prohlížení obsahu webu.

Streak

Pokud i v rámci webového prohlížeče Safari používáte Gmail od Googlu, jistě oceníte rozšíření Streak. Díky Streak můžete výrazně zjednodušit svou práci nejenom v Gmailu, ale zapojit také nástroje řady G-Suite od Googlu. Rozšíření Streak je tedy vhodné i pro ty, kteří na dálku pracují v týmu.

Hlídač shopů

Slevy v nejrůznějších e-shopech – například na Black Friday nebo po svátcích – jsou skvělá věc. Bohužel se občas stává, že někteří prodejci nejprve cenu navýší a poté sníží, takže daná akce vlastně vůbec není výhodná. Rozšíření s názvem Hlídač shopů se vždy postará o to, abyste se nenechali nachytat falešnou slevou.

Night Eye for Safari

Díky rozšíření s názvem Night Eye můžete v prohlížeči Safari aktivovat u jednotlivých stránek tmavý režim. Rozšíření funguje na principu algoritmu, který analyzuje a převádí barvy namísto toho, aby provedl obyčejnou inverzi. Tmavý vzhled je příjemný obzvlášť tehdy, když pracujete v místnosti se zhasnutým nebo ztlumeným světlem.

.