Zavřít reklamu

Orkán Sabine je již za námi. Nejen pro případy sledování neobvyklých povětrnostních podmínek se skvěle hodí aplikace, určené pro předpověď počasí. Které byste na svém iPhonu měli minimálně vyzkoušet?

Ventusky – počasí podrobně a přehledně

Ventusky sice patří mezi placené aplikace, za svých 79 korun ale získáte spolehlivou předpověď počasí pro celý svět ve velmi dobře vypadajícím uživatelském rozhraní. Aplikace Ventusky nabízí nejen informace o teplotě, srážkách, větru, tlaku vzduchu, sněhových podmínek, oblačnosti a dalších parametrech, ale umí tyto údaje také velmi atraktivním a přehledným způsobem zobrazit. Ventusky vám nabídne předpověď počasí na tři následující dny s možností zobrazení předpovědi změn po hodinách nebo zobrazení povětrnostních podmínek na mapách ve vámi zvolených vrstvách.

In-počasí – hezky česky

In-počasí je populární aplikace z dílny tuzemských tvůrců. Nabízí nejen předpověď počasí pro všechna místa v České republice, ale také podrobné informace o aktuálním stavu počasí venku. Informace v aplikaci jsou v pravidelných intervalech aktualizovány, In-počasí vás kdykoliv spolehlivě informuje nejen o venkovní teplotě, ale třeba také o vlhkosti vzduchu, srážkách, směru a rychlosti větru a dalších údajích. Kromě toho nabízí aplikace také astronomické údaje, nabízí vlastní přizpůsobitelný widget i záběry z webových kamer.

Windy – Pro funkce zcela zdarma

Aplikace Windy patří mezi mé osobní favority. Přináší vám informace z předních světových předpovědních modelů a v přehledném uživatelském rozhraní vám poskytne opravdu bohatou škálu nejrůznějších užitečných informací. Můžete si v ní prohlédnout doslova desítky různých přehledných map, ale také opravdu jednoduchou předpověď počasí na nejbližší dny – záleží jen na vás, co zrovna potřebujete najít. Obrovské množství funkcí a informací navíc aplikace Windy nabízí zcela zdarma.

Yr.no – norská klasika

Spousta lidí je zvyklá hledat přesné a spolehlivé informace o počasí „u Norů“. Velké popularitě se těší nejen samotný web Yr.no, ale také příslušná aplikace pro iOS zařízení. Aplikace Yr.no vám vždy přehledně poskytne aktuální informace o současném počasí a povětrnostních podmínkách i o příslušném vývoji do budoucna. Absence češtiny se v aplikaci Yr.no rozhodně nemusíte bát – příslušné informace jsou zobrazeny dostatečně srozumitelně.

Carrot Weather – hlavně s humorem

Pokud strohé informace o počasí nejsou nic pro vás, vyzkoušejte aplikaci Carrot Weather. Carrot Weather v sobě dovedně kombinuje přesné a aktuální informace o současném i budoucím počasí a humorné, sarkastické komentáře, které vás vždy spolehlivě pobaví. Za povšimnutí stojí i grafické rozhraní aplikace, které vás rozhodně nebude nudit. Carrot Weather navíc nabízí také integraci se Siri, animované mapy, widgety nebo třeba notifikace, a to vše vám podá vtipným a originálním způsobem.

Carrot Weather na iPhonu fb
.