Zavřít reklamu

Teprve před dvěma dny jsme vás informovali o velice zajímavé zprávě, se kterou přišel čínský a velice přesný leaker s přezdívkou Kang. Ten světu jako první potvrdil design plánovaných AirPods třetí generace, přičemž své informace čerpal přímo od nejmenovaného jablečného dodavatele, který samotnou výrobu těchto sluchátek zaštiťuje. Aktuálně na čínské sociální síti Weiboo sdělil, že jejich výroba je kompletně hotová.

Po stránce designu se AirPods třetí generace významně přiblíží podobě, kterou známe z modelu AirPods Pro. Nabíjecí pouzdro bude ale i tak o něco menší, protože se stále jedná o klasické „pecky,“ tudíž není potřeba více prostoru jako v případě silikonových špuntů. Naopak zmenšení můžeme očekávat v případě nožek sluchátek, které zároveň nabídnou trošku odlišné piny pro nabíjení. Podle nejnovějších informací je tedy produkt kompletně připraven a čeká jej pouze jeho představení. Tato novinka jde ruku v ruce s nedávným odhadem blížící se Keynote, která se datuje na úterý 23. března. Apple většinou rozesílá pozvánky na své konference s týdenním předstihem. Na potvrzení, zdali se událost bude konat či nikoliv, si tedy musíme počkat do příštího úterka.

Zmiňovaný leaker Kang je napříč jablečnou komunitou nesmírně oceňován, a to díky přesnosti jeho predikcí. V minulosti se mu totiž podařilo odkrýt řadu detailů o telefonech iPhone 12, hodinkách Apple Watch Series 6, iPadu Air čtvrté generace, HomePodu mini a několika dalších produktech. Dokonce to byl on, kdo jako první uvedl datum 23. března jakožto termín jablečné Keynote, kdy konkrétně sdělil, že Apple plánuje konferenci na stejný den, kdy dojde k představení nového telefonu OnePlus 9. Mimo těchto AirPodů se můžeme těšit na velice očekávaný lokalizační přívěšek AirTags a Apple TV s podstatně větším výkonem. Některé zdroje také hovoří o příchodu Maců s čipem Apple Silicon, což ale pro změnu ostatní vyvrací. Je tak možné, že na jablečné počítače si tak budeme muset ještě počkat. Plánujete přechod na novější jablečná sluchátka?

.