Zavřít reklamu

Všichni jableční nadšenci již delší dobu čekají na oznámení jarní konference, na které bychom se mohli dočkat představení nových produktů od Applu. Datum jarní konference bohužel stále neznáme, kalifornský gigant se však příznivcům rozhodl alespoň napůl zalepit pusu. Na začátku tohoto týdne totiž oznámil konání letní vývojářské konference WWDC. Pokud jste tuto informaci nepostřehli, tak se WWDC21 bude konat od 7. června do 11. června – pomocí níže přiloženého článku si tuto událost můžete jednoduše přidat do kalendáře.

Jak už to bývá každým rokem ve zvyku, tak i letos Apple v první den WWDC na úvodní prezentaci představí nové operační systémy – konkrétně iOS a iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 a tvOS 15. Tohle je už nyní prakticky stoprocentně jisté. Není ani vyloučeno představení nového hardwaru, již delší dobu se totiž spekuluje o doplnění flotily jablečných počítačů s čipy Apple Silicon – očekáváme tedy nové iMacy i MacBooky. Apple každou vývojářskou konferenci WWDC oznamuje několik měsíců předem a jinak tomu nebylo ani letos, ani v minulých letech. Při příležitosti samotného oznámení pak Apple také rozesílá pozvánky se zajímavou grafikou. Pokud by vás zajímalo, jak tyto pozvánky vypadaly od roku 2008 až do letoška, můžete tak učinit v galerii níže. Postupně můžete sledovat, jak doba pokročila – a s ní i samotné pozvánky.

Na závěr jen dodám, že i letos budeme celou konferenci WWDC21 na Jablíčkáři sledovat. Pro vás, jakožto pro čtenáře, to znamená, že vás budeme při samotné konferenci a samozřejmě i po ní neustále zásobovat články, prostřednictvím kterých se o novinkách od Applu dozvíte mezi prvními. WWDC21 začíná 7. června a co se týče přesného času úvodní konference, tak ten prozatím není znám. Budeme-li se však držet minulých ročníků, tak by mělo k zahájení dojít v 19 hodin večer našeho času. I přesto, že je prozatím samotná konference ještě několik měsíců vzdálená, tak už nyní budeme vděční, pokud se ji rozhodnete sledovat právě s námi.

.