Zavřít reklamu

Redditor caliform se v subredditu věnovanému společnosti Apple podělil o fotografie, které se mu podařilo pořídit při jeho návštěvě hlavní budovy Apple Parku, kam se dostal v rámci jedné z omezených návštěv. Návštěvu (která je pro běžné smrtelníky poměrně vzácná) se rozhodl zdokumentovat a využil k tomu svůj iPhone X. Na webu se za poslední měsíce objevilo opravdu mnoho snímků, které Apple Park v celé své kráse zachycují. Málokteré se však podívaly i do interiéru, nebo na další drobné detaily, které atmosféru celého místa utváří. Výše zmíněné fotografie vám tak pomohou utvořit náhled na to, jak to uvnitř nové centrály společnosti Apple vypadá.

Autor předesílá, že se rozhodně nedostal všude, neboť je vstup pro návštěvníky poměrně omezený (v některých místech se stále dokončují poslední úpravy). Tam kam se dostal to však vyfotil, jak se můžete přesvědčit v galerii níže. Původní snímky (společně s jednoduchými popisky) naleznete v internetové galerii IMGUR zde. Je nutné podotknout, že se autorovi fotografií opravdu podařilo vystihnout atmosféru celého místa. Posuďte však sami. Snímky jsou pořízeny aplikací Halide a upraveny v Adobe Lightroom. Fotografie v plném rozlišení najdete v odkazované galerii výše.

Zdroj: Reddit

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.