iWant

Podívejte se, co všechno je nové ve watchOS 5

iWant

Pokud jste během keynote nedávali takový pozor a nezaregistrovali jste změny, které Apple přináší do watchOS 5, podívejte se na video níže a nic zásadního vám neunikne. Krátké tříminutové video shrnuje všechny novinky, které jsou v současné betaverzi watchOS 5 k dispozici.

Betaverze nových operačních systémů probíhají poměrně bez problému až na watchOS, který musel být zkraje tohoto týdne stažen, neboť se objevily nějaké kritické problémy při instalaci, které trvale poškozovaly zařízení. Problém byl však opraven a Apple tak betaverzi nejnovějšího systému pro své chytré hodinky opět zpřístupnil. Vy se tak můžete podívat, co je zde nového.

Video dali dohromady redaktoři zahraničního serveru Macrumors a najdete na něm demonstraci všeho, o čem Apple mluvil během keynote. Můžete se tak podívat na přepracované sportovní režimy, funkci walkie-talkie (vysílačka), novou aplikaci pro poslech podcastů či nové kompetitivní funkce, v rámci kterých můžete soutěžit se svými kamarády v mnoha rozličných sportovních disciplínách a cílech. watchOS 5 obsahuje ještě několik dalších drobných změn. Pokud Apple Watch doma máte a nejedná se o zcela první edici, která již watchOS 5 nedostane, rozhodně se podívejte na to, jaké novinky na vás v září čekají. Zatím to vypadá, že to i v tomto případě bude stát za to.

Zdroj: Macrumors