Zavřít reklamu

Aplikacím, které slouží k pořizování, úpravě a správě poznámek, jsme se na stránkách Jablíčkáře již v minulosti věnovali. Nyní vám přinášíme další výběr tipů na tyto aplikace, tentokrát s tituly, o kterých jsme zatím ještě nepsali.

Notebook

Aplikace Notebook – podobně jako některé další v tomto článku – neslouží pouze k zadávání poznámek. Můžete v ní ke svým záznamům přidávat soubory, audio záznamy, vytvářet seznamy úkolů nebo třeba přidávat kresby. Aplikace je multiplatformní, umí si poradit s tabulkami a PDF soubory a nabízí také integrovaný skener papírových vizitek a dokumentů. Jednou ze součástí aplikace jsou takzvané chytré karty, do kterých se automaticky třídí vámi vytvořený obsah. Notebook nabízí podporu gest a celosystémového tmavého režimu.

Aplikaci Notebook stáhnete bezplatně zde

Paper by Dropbox

Dropbox neprovozuje pouze oblíbené cloudové úložiště – z jejich dílny vzešla také aplikace Paper, kterou můžete využít k tvorbě, úpravě a sdílení vašich záznamů všeho druhu – od textu, přes video až po kód nebo zvukové záznamy. Aplikace Paper nabízí dostatek nástrojů pro úpravu a spolupráci, k záznamům lze dokonce přidávat zmínky a komentáře. S dokumenty, které jsou označené hvězdičkou, můžete pracovat také v offline režimu. V offline režimu funguje také tvorba nových dokumentů.

Aplikaci Paper by Dropbox stáhnete bezplatně zde

Standard Notes

Multiplatformní aplikace Standard Notes představuje skvělý nástroj pro bezpečné psaní poznámek. Své záznamy můžete synchronizovat napříč všemi vašimi zařízeními, službu lze využívat také v rozhraní webového prohlížeče. Aplikace Standard Notes nabízí koncové šifrování, díky kterému si můžete být jisti, že se k vašim poznámkám nedostane nikdo nepovolaný. Kromě klasických poznámek můžete v aplikaci Standard Notes vytvářet seznamy, ukládat hesla, nebo si třeba vést deník. Aplikace nabízí možnost zabezpečení za pomoci Touch ID nebo Face ID.

Aplikaci Standard Notes stáhnete bezplatně zde

Slite

Aplikace Slite poslouží zejména těm, kteří na svých poznámkách, seznamech a záznamech spolupracují s dalšími uživateli. Slite vám umožní pořizovat poznámky prakticky kdykoliv a kdekoliv, upravovat jejich vzhled, vkládat bloky kódu, obrázky, videa a další obsah. K záznamům můžete přidávat další poznámky, komentáře, nebo si v aplikaci nastavit notifikaci pro případy úprav ze strany ostatních členů týmu.

Aplikaci Slite stáhnete bezplatně zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více