Zavřít reklamu

Naše chytrá zařízení se pro řadu z nás stala kromě jiného také zčásti mobilní kanceláří, a k práci s nimi patří i úprava prezentací. Vytvořit na iPhonu komplikovanou a rozsáhlou prezentaci jistě nebude nejpohodlnější, můžete na něm ale prohlížet prezentace a provádět jejich základní úpravy. Které aplikace vám k tomu nejlépe poslouží, pokud vám nativní Keynote z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje?

Microsoft PowerPoint

PowerPoint od Microsoftu je klasikou mezi programu pro tvorbu a úpravu prezentací. Jeho iOS verze vám nabídne všechny potřebné nástroje pro vaši práci, možnost snadné kontroly a propojení s ostatními zařízeními. Pracovat můžete s bohatou nabídkou šablon, využít AI nástroj Presenter Coach k ještě lepší tvorbě (podmíněno předplatným Microsoft 365). PowerPoint umožňuje spolupráci v reálném čase, snadné sdílení a přizpůsobení a mnoho dalšího. Aplikace je ke stažení zdarma, některé funkce jsou podmíněné předplatným Microsoft 365.

Google Slides

Jednou z největších výhod aplikace Google Slides je její bezplatnost a bezproblémová integrace s dalšími aplikacemi, nástroji a službami od Googlu. V Google Slides můžete vytvářet vlastní prezentace, upravovat je a spolupracovat na nich v reálném čase s ostatními uživateli. Google Slides umožňuje synchronizaci napříč zařízeními, možnost ovládání prezentace přímo z vašeho iPhonu a kompatibilitu se soubory formátu PowerPoint.

Adobe Spark Video

Společnost Adobe nabízí širokou škálu aplikací pro kreativitu a práci. V aplikaci Spark Video můžete snadno a rychle vytvářet video prezentace a krátké příběhy. Pracovat můžete jak s vlastním materiálem, tak i s přednastavenými šablonami, ikonami a dalšími prvky. Aplikace je ke stažení zdarma, v rámci nákupu v aplikaci můžete získat možnost přidání vlastního loga do videa, širší výběr motivů a další bonusy. Adobe Spark Video umožňuje kombinovat videoklipy, fotografie i ikony v zajímavé krátké video prezentace, doplnit ji o zvukou stopu a během krátké chvíle ji nasdílet na web, blog, nebo odeslat jiným uživatelům.

Prezi Viewer

Aplikace Prezi Viewer patří k oblíbeným nástrojům pro práci s prezentacemi na iOS zařízení. Jedná se o bezplatnou aplikaci, která vám umožní prohlížet i vytvářet prezentace, a to snadno, rychle, kdekoliv a kdykoliv. Vámi vytvořené aplikace můžete poté ovládat přímo z vašeho iOS zařízení, nebo je sdílet přes e-mail, zprávy nebo na sociálních sítích. Prezi Viewer nabízí podporu ovládání gesty a široké možnosti přizpůsobení.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více