Zavřít reklamu

Obal je velmi užitečným doplňkem snad pro každého majitele iPadu. Plní nejen ochrannou funkci, kdy brání před poškrábáním nebo zašpiněním tabletu, ale také estetickou. V dnešní recenzi jsme se blíže podívali na trojici obalů Voyage SLIM. Co na ně říkáme?

Obaly Voyage

Na stránkách společnosti Voyage se můžete dočíst, že firma vyrábí prémiové obaly nejen pro iPady, ale také pro iPhony a MacBooky. Najdete zde ale i řadu dalšího příslušenství od klíčenek a opasků až po podložky pod myš – pokud tedy chcete, můžete mít veškeré své příslušenství stylově sladěné. Obaly na iPad od Voyage jsou vyrobené z prvotřídní kůže a k dostání jsou v mnoha různých barevných variantách. Voyage je česká rodinná značka, která vznikla před několika lety v Praze, a jejíž majitelé se zavázali k výrobě vysoce kvalitních doplňků pro elektronická zařízení. Kompletní výrobní proces probíhá v Praze za použití vysoce kvalitních materiálů, jako je italská kůže a 100% merino plsť.

Voyage SLIM obaly iPad
Zdroj: redakce Jablíčkář.cz

Balení

O tom, že ve Voyage pracují skuteční perfekcionisté, svědčí už jen samotné balení, ve kterém vám obaly přijdou. Jedná se o stylové obálky s tmavého papíru, uzavřené stylovou samolepící “pečetí”, a doplněné o vzoreček kůže, ze které je dané pouzdro vyrobené. Pro někoho jsou to možná jen detaily, mě osobně ale tato milá drobnost velice potěšila. Pozitivně hodnotím i fakt, že se firmě Voyage podařilo vymyslet pro své zboží luxusně vyhlížející balení, ve kterém ale nejsou žádné materiály navíc, které by znamenaly nadměrnou zátěž pro životní pro životní prostředí.

Vzhled obalů

Luxusně vypadají i samotné obaly. Nikde nic nepřečnívá, nenajdete zde nitě navíc, švy jsou již na první pohled velmi kvalitně zpracované, a samotná kůže vypadá již na první pohled skvěle. Navzdory minimalistickému vzhledu jsou obaly SLIM na iPad od Voyage dokonale funkční, nic jim nechybí ani nepřebývá. Na zadní straně každého obalu najdete také nenápadné, ale užitečné pouzdro na Apple Pencil. Skvěle vypadá i vnitřek obalu, který je měkký, poddajný, a nepouští vlákna. Kromě toho, že obaly Voyage SLIM opravdu skvěle vypadají, také krásně voní. Grafitová kůže je navíc dokonale odolná proti poškrábání, takže se nemusíte bát s sebou iPad v tomto obalu nosit opravdu kamkoliv.

Funkčnost

Další věcí, kterou mě obaly SLIM na iPad od Voyage nadchly, je to, jak se v nich snoubí minimalismus s dokonalou funkčností. Obaly jsou jako dělané na cesty i na bezpečné uložení iPadu. Nikde vám nezaberou žádné místo navíc, a přitom je v nich iPad opravdu dobře chráněn. Oceňuji také to, jak se výrobci podařilo dosáhnout lehkosti a skladnosti obalu. iPad do všech vyzkoušených obalů vklouzl zcela bez problémů, zároveň byl ale uvnitř umístěn bezpečně a spolehlivě, a nehrozilo vypadnutí. Stejně bezproblémově probíhalo také vyjmutí iPadu z obalu. Jsem zvyklá používat svůj iPad v zavíracím pouzdře, proto mě u testovaných obalů mile překvapil fakt, že před umístěním iPadu nemusím toto pouzdro odstraňovat. Spolu se svým iPadem používám také Smart Keyboard, a i s tímto příslušenstvím obal perfektně pasuje. Obaly jsou velmi příjemné na omak a jsou prakticky bezúdržbové. Apple Pencil zapadá do zadního pouzdra zcela bez problémů, nevypadává, a dá se velmi snadno a rychle vyjmout.

Závěrem

Obaly na iPad od značky Voyage mě zkrátka a jednoduše nadchly. Splňují vše, co od obalu očekávám – precizní zpracování, luxusní vzhled a dokonalou mobilitu. Z testovaných obalů se rychle stali užiteční společníci, které jsem používala dennodenně. Velmi příjemně mě překvapila také cena – vzhledem k tomu, že takto kvalitní kožený obal mi bezpochyby poslouží řadu let, je cena velice sympatická. S Voyage jsme si pro vás poté připravili 7% slevu na první nákup – stačí v košíku zadat kód JABKO7. Nezapomeňte, že Voyage nabízí také možnost výroby a úpravy obalů na míru a s monogramem.

Kožené obaly Voyage na iPad koupíte zde 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více