Zavřít reklamu

V dubnu jsme se dočkali představení nové Apple TV 4K, která se navíc pochlubila přepracovaným ovladačem Siri Remote. Pokud ale neplánujete koupi nové jablečné televize a prozatím vám stačí předchozí generace, možná by vás mohlo něco zaujmout. Internetem totiž proletěl zajímavý 3D model pouzdra pro starší ovladač, který má v sobě vyhrazené místo pro AirTag. Jedná se o skvělou záležitost, díky které bude možné zmiňovaná ovladač lokalizovat prostřednictvím nativní aplikace Najít a předejít tak problémům, kdy jej musíte hledat po celém bytě.

Siri Remote AirTag 3D pouzdro

Uživatel PrintSpiredDesigns na portál Etsy přinesl přesně tento model, který se mu podařilo zajímavě zpeněžit. Model jako takový by se navíc měl pyšnit dokonalou přesností a praktičností. Například AirTag přesně padne do spodní části krytu, zatímco následně už jen stačí zasunout Siri Remote a máte hotovo. Samozřejmě ani vzadu nechybí dírka pro napájení prostřednictvím Lightningu. Uvedené pouzdro se dá lehce vytisknout za pomocí klasického PLA filamentu a na portálu jej můžete zakoupit v bílém, černém, případně ve tmě svítícím provedení.

Bezesporu se jedná o zajímavý nápad, který není úplně k zahození. Jedinou nevýhodou je pozice lokalizátoru AirTag. Ten je totiž v pouzdru doslova ukryt, a proto je potřeba počítat se značně sníženou hlasitostí při aktivaci zvukové výstrahy. Zmiňované pouzdro si každopádně můžete buďto objednat za 12,99 dolarů přímo na Etsy, nebo si zakoupit 3D STL model za 1,99 dolarů a rovnou si jej vytisknout doma.

.