Zavřít reklamu

Ručně dělané kousky mají vždy jisté kouzlo. V případě obalů od společnosti Voyage jej umocňuje i balení, ve kterém vám domů obaly dorazí. To je totiž tvořeno obálkou zdobenou kouskem kůže ve stejné barvě, ze které jste si vybrali samotný obal a už na balení je vidět, že si s ním někdo dal tu námahu, aby působilo na první pohled nápaditě. První, čeho si navíc všimnete ještě dřív, než obaly vybalíte z obálky je typická vůně kvalitní kůže, která okamžitě upozorňuje, jaké obaly se uvnitř ukrývají. Mimochodem právě na ekologickém balení si společnost Voyage zakládá.

Obaly

Z nabídky Voyage nám dorazila dvojice obalů, a to konkrétně obal s označením Pelta a Pelta Plus. Pro oba obaly platí, že jsou vyrobeny z prémiové kůže, která pochází z volných chovů v Toskánsku a její finální zpracování a výroba samotných obalů pak probíhá přímo v Praze. Ze stejné oblasti Itálie pak pochází také 100 % merino plsť, která tvoří výplň obalů. Právě díky plsti jsou telefony chráněny nejen samotnou kůží, která je tlustá přibližně 3 mm, ale také plstí zhruba stejné tloušťky. Telefon tak ze všech stran oklopuje měkká výplň, jenž jej dokáže ochránit nejen před škrábanci a ťukanci, ale věřím, že v obalu přežije telefon i nějaký ten menší pád. Vnitřní plsť dokáže telefon také při zasouvání a vysouvání do jisté míry vyčistit a alespoň těch největších otisků prstů se zbavíte jen tím, že telefon zasunete do obalu. Samozřejmě se navíc nemusíte bát, že byste mohli telefon v obalu jakýmkoli způsobem poškrábat.

Obal Pelta je v podstatě standardní kapsička, kterou tvoří sešitá kůže, vyplněná plstí. Kůže je sešita po celém svém obvodu a prošívání nití působí luxusním dojmem, který znáte například ze sedadel svých vozů. Do pouzdra stačí zasunout telefon, který díky tomu, že je obal vyroben v přesné velikosti jen tak nevypadne. Kůže je na povrchu velmi měkká a příjemná do ruky. O tom, že se jedná samozřejmě o pravou kůži vás přesvědčí mimo jiné také typická vůně. Obal nemá na spodní straně ani po bocích žádné otvory a telefon v něm tedy nemůžete například nabíjet, což mi ovšem nepřekáží, protože jej vnímám spíše jako pouzdro na venkovní nošení než něco, v čem chcete mít telefon i doma.

Kozeny obal

Obal Pelta Plus je v podstatě tím stejným, co klasický obal Pelta, ovšem s přidanou kapsičkou, která je přišita na spodní přední část obalu. Do té pak můžete dát hotovost, kreditní karty nebo doklady a můžete tak vyrazit ven pouze s jedním obalem bez toho, aniž byste si museli brát peněženku. Zatím co vnitřní část kapsičky pro telefon opět tvoří plsť, přední kapsička je tvořena pouze kůží, která je z vnitřní strany drsná, a tak vám kreditka jen tak nevyklouzne ven.

kozene obaly voayge

Co mě nejvíc zaujalo jsou obaly v barvě Green. Nejedná se totiž jen tak o ledajakou zelenou barvu, ale o tu pravou anglickou racing Green, kterou znáte například z historických vozů značky Bentley. V současné době již netradiční barva působí perfektním dojmem a pokud máte rádi odkaz na anglické závody, pak stačí sáhnout právě po zelené barvě od Voyage. Samozřejmě ani ostatní barvy nejsou k zahození, ale ta zelená je prostě za mě osobně top.

Obal na iphone kozeny

Pokud hledáte zajímavý, kvalitně zpracovaný obal na iPhone, který je z pravé kůže a dokáže ochránit celý telefon včetně displeje, pak jsou obaly Voyage rozhodně zajímavou volbou. Je vidět, že je nechrlí nějaká mašina jeden za druhým, ale že si s jejich výrobou někdo dal skutečně práci a výše udělal ručně. Ostatně už i samo balení je důkazem toho, že nekupujete tuctovku, ale něco originálního a svým způsobem i unikátního. Na výběr je kromě recenzovaných obalů také množství dalších obalů na iPady, MacBooky a tak dále. Pokud navíc chcete být se svým obalem ještě víc unikátní, stačí si na ně nechat vyrazit svůj monogram, jméno nebo název firmy, a to až do délky sedmi znaků. Pokud navíc objednáte některý z obalů do 1.1. 2021 a zadáte kód JABLICKAR, získáte na nákup slevu 10%.

Obaly Voyage si můžete zakoupit přímo zde.

.