Zavřít reklamu
iWant

Apple včera večer vydal macOS High Sierra 10.13.2 pro všechny uživatele

iWant

Apple včera po osmé hodině večerní vydal novou oficiální verzi macOS High Sierra pro všechny uživatele. Novinka nese označení 10.13.2 a po několika týdnech testování se dočkala oficiálního zveřejnění. Jedná se o druhou aktualizaci od vydání původní verze macOS High Sierra a i tentokrát přináší především opravy chyb, lepší optimalizaci a zlepšení kompatibility. Nová aktualizace je dostupná přes Mac App Store a ke stažení je připravena pro všechny, kteří disponují kompatibilním zařízením.

Tentokrát je oficiální seznam změn poněkud skoupý na informace, dá se tedy očekávat, že nejvíc změn proběhlo „pod kapotou“ a Apple se o nich v changelogu explicitně nezmiňuje. Oficiální informace o aktualizaci zní následovně:

Aktualizace macOS High Sierra 10.13.2:

  • Zlepšuje kompatibilitu s některými USB audiozařízeními od nezávislých výrobců

  • Vylepšuje navigaci pomocí VoiceOveru při prohlížení PDF dokumentů v Náhledu

  • Zlepšuje kompatibilitu braillských řádků s Mailem

  • Podrobnější informace o aktualizaci najdete v tomto článku.

  • Podrobnější informace o zabezpečení obsaženém v této aktualizaci najdete v tomto článku.

Dá se očekávat, že se podrobnější seznam změn a novinek objeví během následujících několika hodin, jakmile bude dostatek času na prozkoumání nové verze. O těch nejzásadnějších novinkách vás budeme informovat. Stejně tak se dá očekávat, že se v této nové verzi nachází poslední bezpečnostní aktualizace, kterou Apple vydal minulý týden.