Zavřít reklamu

Povedlo se vám na dovolené pořídit snímek, který se vám líbí mnohem víc než pohlednice, nabízené v obchodech? Můžete jej během několika málo minut proměnit ve vlastní pohlednici, navolit formát, doplnit text a během pár dnů ji zaslat tomu, komu chcete.

V dnešní době elektronické komunikace, kdy můžete prakticky kdykoliv a odkudkoliv poslat komukoliv poslat fotografii, kterou jste právě pořídili na výletě či na dovolené, se k posílání tradičních papírových pohlednic asi uchyluje čím dál méně lidí. Tento způsob korespondence má ale i v současnosti své neoddiskutovatelné kouzlo, a určitě se i ve vašem okolí najde někdo, koho by jistě potěšila klasická pohlednice ve schránce, navíc ještě třeba s vaší vlastní fotografií. Právě tuto možnost nabízí aplikace Pohlednice Online od České pošty, která vám v několika málo krocích umožní vytvořit vlastní originální pohlednici a nechat ji poslat vybranému adresátovi z jakéhokoliv kouta České republiky nebo do evropských i mimoevropských zemí.

Pohlednici v této aplikaci vytvoříte jednoduše buďto přímým pořízením snímku, nebo jeho výběrem z fotogalerie ve vašem iPhonu, k textu pohlednice můžete připojit také mapu vaší aktuální polohy. Co se obrázků týče, lze zvolit také některý z nabízených vzorů. Na výběr máte ze tří různých typů pohlednic a z více možností uspořádání fotografií na pohlednici. Poté stačí jen přidat adresu dotyčného a zaplatit. Za vytvoření pohlednice můžete platit buď jednotlivě kartou online, nebo si tímto způsobem zakoupit do aplikace libovolné množství voucherů, kterými poté můžete platit. Ceník jednotlivých pohlednic naleznete v aplikaci. K vytištění a odeslání pohlednice dochází v průběhu dvou dnů. Aplikace je ke stažení zdarma, za odesílání jednotlivých pohlednic platíte ceny podle tarifů České pošty.

Aplikaci Pohlednice Online stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více