Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Zakletý v čase

Tento týden se nové epizody dočkal seriál Zakletý v čase, jehož první sérii můžete sledovat na HBO Max. Romantická adaptace stejnojmenného knižního bestselleru z dílny scenáristy a režiséra Stevena Moffata sleduje magický milostný příběh Clare a Henryho a jejich láskyplného manželství, které komplikuje nedobrovolné cestování v čase…

Barry

Seriál s názvem Barry má na HBO Max již svou třetí sérii, kde nově přibyly další epizody. Bill Hader hraje hlavní roli Barryho, deprimovaného, podřadného nájemného zabijáka, který je během své vražedné mise v Los Angeles uchvácen komunitou začínajících herců. Chce začít nový život, ale jeho minulost ho drží ve svých spárech.

Mimino

Děti jsou radost a smysl života. Nebo ne? Pokud se chcete na mateřství podívat z tak trochu jiné stránky, můžete zvolit Mimino – černou o mateřství z pohledu ženy, která se matkou nikdy stát nechtěla.

Tráva

Americký komediálně laděný seriál vypráví o osamělé matce Nancy Botwinové, která po manželově smrti začne pokoutně prodávat marihuanu, aby uživila rodinu. A přitom nakoukne do lecjakých tajemství skrývajících se za domovními dveřmi sousedů…

.