Zavřít reklamu

V případě, že je auto vaším druhým domovem, tak s největší pravděpodobností používáte také nějakou tu navigační aplikaci. Momentálně patří mezi nejoblíbenější navigační aplikace Waze. Tato aplikace tvoří mezi všemi uživateli jakousi sociální síť, díky čemuž je možné prakticky ihned zobrazovat policejní hlídky, objížďky, anebo třeba práci na silnici. Uživatelé totiž všechny tyto „události“ na cestách nahlašují a ostatní uživatelé si je poté mohou při cest zobrazit, popřípadě se na ně nechat přímo upozornit. V poslední aktualizaci aplikace Waze se objevil jeden zajímavý skrytý trik, který by vás mohl rozhodně potěšit. Získáte díky něj něco, k čemuž jiní uživatelé jen tak nemají přístup.

Pokud Waze používáte naplno, tak jste si určitě všimli možnosti pro nastavení vaší nálady v rámci profilu. Náladu v aplikaci Waze představují jakési příšerky. Momentálně je ve Waze těchto příšerek k dispozici několik desítek, z toho tři desítky příšerek přibyly v poslední aktualizaci. Pokud se ale chcete odlišit od ostatních, tak pro vás máme jeden skrytý trik, díky kterého si můžete zpřístupnit speciální skrytou příšerku. Pokud ji chcete odemknout, tak je nutné, abyste přešli do aplikace Waze, kde vlevo dole klepněte na ikonu lupy. Zde poté v horní části klepnte do textového pole určeného pro vyhledávání a napište do něj ##@morph. Jakmile tyto tajné znaky do vyhledávacího pole napíšete, a poté klepnete na vyhledávání, tak se vám v profilu ihned zobrazí fialová jednooká příšerka, kterou můžete využívat jakožto současnou náladu.

Někteří z vás dost možná neví, jakým způsobem lze v aplikaci Waze nálada nastavit. Stačí, abyste vlevo dole klepnuli na ikonu lupy, čímž se otevře boční panel. Zde je poté nutné úplně nahoře klepnout na kolečko s vaší fotkou a současnou příšerkou, nachází se nad jménem. Tímto se dostanete do nastavení Moje Waze, tzn. vašeho profilu. Zde poté sjeďte níže k sekci Nálada, kterou rozklikněte. V seznamu příšerek už jen poté stačí tu která reprezentuje vaši současnou náladu. V případě, že se vám pomocí postupu uvedeného výše nepodařilo příšerku odemknout, tak to znamená, že nejspíše máte zastaralou a neaktuální verzi aplikace Waze. Stačí přejít do App Storu, kde Waze vyhledejte a proveďte aktualizaci, případě ještě můžete váš iPhone restartovat. Poté už by se měla fialová jednooká příšerka v aplikaci Waze objevit.

.