Zavřít reklamu

Pokud rádi kombinujete poslech hudby se světelnými efekty, a zároveň patříte mezi majitele osvětlovacích prvků řady Philips Hue, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Philips spojila své síly se streamovací platformou Spotify, a díky tomu přináší uživatelům možnost jedinečného zážitku z poslechu jejich oblíbené hudby na Spotify v kombinaci s působivými efekty barevných žárovek Philips Hue.

Philips spojuje své síly se Spotify

Osvětlení produktové řady Philips Hue se těší velké popularitě mezi spotřebiteli po celém světě. Společnost Philips se nově spojila s provozovateli hudební streamovací platformy Spotify, a díky tomuto nově vzniklému partnerství si budou majitelé zmíněných prvků osvětlení moci vychutnat svou oblíbenou hudbu ze Spotify v kombinaci s působivými efekty žárovek a dalších osvětlovacích prvků. Způsobů, jak synchronizovat poslech hudby s efekty domácího osvětlení, je poměrně dost, řada z nich ale vyžaduje vlastnictví specifického softwaru nebo externího hardwaru. Díky spojení společností Philips a Spotify ale uživatelé nebudou kromě kompatibilních barevných žárovek Philips Hue potřebovat nic jiného než Hue Bridge, který po propojení systému osvětlení s uživatelským účtem na Spotify automaticky zařídí vše potřebné.

 

Efekty osvětlení se po propojení obou systémů automaticky plně přizpůsobí specifickým údajům o přehrávané hudbě, jako je žánr, tempo, hlasitost, nálada a řada dalších parametrů. Přizpůsobení efektů budou moci provádět také sami uživatelé. Efekty budou fungovat bez ohledu na to, zda bude daný uživatel majitelem prémiového či bezplatného účtu Spotify. Jedinými podmínkami je tedy již zmíněné vlastnictví Hue Bridge a barevných žárovek Philips Hue. Možnost propojení systému Philips Hue a Spotify se začala prostřednictvím aktualizace firmwaru šířit již včera, v průběhu týdne by ji měli mít k dispozici všichni majitelé Philips Hue zařízení.

Google odkládá návrat zaměstnanců do kanceláří

Když v první polovině loňského roku propukla celosvětová pandemie onemocnění COVID-19, drtivá většina firem přešla na systém práce z domova, u kterého ve větší či menší míře zůstala doteď. Nucený přechod na home office se nevyhnul ani takovým velikánům, jakým je například společnost Google. Spolu s tím, jak klesal počet případů zmíněného onemocnění, a zároveň také stoupal počet očkovaných, se firmy začaly postupně připravovat na plnohodnotný návrat svých zaměstnanců zpět do kanceláří. Google měl v plánu vrátit se ke klasickému systému práce letos na podzim, návrat ale částečně odložil až na začátek příštího roku.

Generální ředitel Googlu Sundar Pichai v polovině tohoto týdne rozeslal svým zaměstnancům e-mailovou zprávu, ve které uvedl, že možnost návratu k fyzické přítomnosti na pracovišti na bázi dobrovolnosti firma prodlužuje až na 10. leden příštího roku. Po 10. lednu by měla být postupně ve všech provozovnách společnosti Google zahájena povinná přítomnost na pracovišti. Vše ale bude pochopitelně záviset na aktuální situaci a případných protiepidemických opatřeních v daných oblastech. Zaměstnanci Googlu se podle původního plánu měli do svých kanceláří vrátit již v průběhu tohoto měsíce, vedení firmy se ale nakonec rozhodlo návrat odložit. Google není jedinou společností, která se odhodlala k podobnému kroku – návrat zaměstnanců do kanceláří nakonec odkládá také Apple. Důvodem je mimo jiné šíření varianty Delta onemocnění COVID-19.

.