Zavřít reklamu

Před nějakou dobou se spekulovalo o tom, že by společnost Apple mohla vydat novou generaci své Apple Pencil. Ta sice světlo světa nespatřila, zato se ale v týdnu objevila v médiích zajímavá zpráva o tom, že cupertinská společnost měla údajně v plánu vydat levnou Apple Pencil pro iPhone.

Apple Pencil pro iPhone?

Jak už to tak se spekulacemi, odhady a úniky bývá, některé jsou více uvěřitelné, a jiné méně. Do druhé zmíněné kategorie patří údajný únik Apple Pencil, určené pro spárování s iPhonem. Zprávu zde zveřejňujeme především proto, že je svým způsobem velmi zajímavá. Na čínské sociální síti Weibo se objevila zpráva o tom, že společnost Apple údajně vyrobila hned milion kusů speciálního modelu Apple Pencil, který měl údajně nabídnout kompatibilitu s iPhonem. Zmíněná Apple Pencil měla být podle leakera, který vystupuje na Twitteru pod přezdívkou DuanRui, údajně zhruba o polovinu levnější než současné dva modely. Měla postrádat funkci rozpoznání tlaku, být bez baterie, a připomínat S-Pen z dílny společnosti Samsung. Její výroba však byla z neuvedených důvodů ukončena ještě dříve, než mohl být tento doplněk vůbec oficiálně představen.

iPhone 15 vzhled – zaoblené rohy opět ve hře

Ani v dnešním souhrnu spekulací nevynecháme téma iPhonu 15 a jeho vzhledu. Podle nejnovějších zpráv – respektive úniků – to vypadá, že by se iPhony, které vzejdou z dílny společnosti Apple v příštím roce, mohly vyznačovat o něco více zaoblenými rohy. Jako údajný důkaz mají sloužit fotografie, které mimo jiné zveřejnil twitterový účet ShrimpApplePro, a na kterých se opravdu nachází smartphone s logem společnosti Apple na zadní části, který se ve srovnání se současnými modely může pochlubit výrazně zaoblenějšími rohy. Ve zmíněném příspěvku je zároveň v souvislosti s chystaným modelem také uvedeno, že by měl být vyroben z titanu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.