Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám přinášíme také nový díl naší pravidelné rubriky, ve které se věnujeme spekulacím, souvisejícím se společností Apple. Tentokrát přijde po delší době opět řeč na budoucí iPady, a to rovnou na iPady vybavené OLED displejem. Těch bychom se totiž podle nejnovějších zpráv mohli dočkat již příští rok. Druhá část dnešního souhrnu spekulací bude opět věnovaná iPhonu SE třetí generace. Objevily se totiž nové zprávy, které nahrávají teoriím o tom, že by jej společnost Apple mohla představit již letos na jaře.

Přípravy iPadu s OLED displejem?

Pokud se i vy těšíte na možný příchod nového iPadu, vybaveného OLED displejem, máme pro vás možná potěšující zprávu. Podle serveru ETNews totiž společnost LG Display nedávno zahájila přípravy na dodávky OLED panelů pro společnost Apple. Těmito panely by měly být vybavené budoucí iPady. V rámci těchto příprav došlo podle dostupných zpráv také k expanzi výroby LG Display do jihokorejského Paju. Výroba zmíněných OLED displejů nejen pro budoucí iPady by měla být zahájena v průběhu příštího roku, v dalším roce by mělo následovat spuštění masové výroby. Tyto termíny se mohou samozřejmě posunout na dřívější nebo naopak pozdější dobu, podle odborníků bychom se ale příchodu prvních iPadů s OLED displeji mohli dočkat mezi lety 2023 a 2024.

Brzký příchod iPhonu SE 3

To, že bychom se v blízké budoucnosti mohli dočkat příchodu iPhonu SE třetí generace, již spousta z nás pokládá víceméně za samozřejmost. Kromě nejrůznějších prohlášení analytiků nahrává tomuto scénáři do karet celá řada dalších zpráv. Jedna z nich, která se objevila v průběhu uplynulého týdne, hovoří mimo jiné o tom, že výroba displejů pro iPhone SE 3 bude zahájena ještě v průběhu tohoto měsíce. Samotný iPhone SE 3 by tedy mohl skutečně být představen v průběhu letošního jara.

Připomeňte si koncepty iPhonu SE druhé generace: 

Zastáncem zmíněné teorie o brzkém zahájení výroby displejů pro nový iPhone SE je Ross Young z Display Supply Chain Consultants, teorii o představení iPhonu SE 3 v průběhu letošního jara ale zastává například také analytik Ming-Chi Kuo. iPhone SE třetí generace by se vizuálně neměl příliš lišit od předešlého modelu, a měl by nabídnout například 5G konektivitu, 4,7″ displej, nebo třeba Home Button s funkcí Touch ID.

.