Zavřít reklamu

Dnešní předvelikonoční souhrn spekulací, souvisejících se společností Apple, se tentokrát celý ponese v duchu úniků. Těmi totiž internet v průběhu tohoto týdne opravdu nešetřil a vy se tak na následujících řádcích můžete podívat na to, jakou podobu by měla mít nová chystaná USB-C nabíječka od Applu nebo třeba druhá generace bezdrátových sluchátek AirPods Pro.

Duální USB-C nabíječka od Applu

Tento týden se na twitterovém účtu ChargerLAB objevila série poměrně zajímavých fotografií. Údajně se totiž jedná o uniklé záběry chystané nové nabíječky z dílny společnosti Apple. Jak můžete vidět na fotografiích v twitterovém příspěvku níže, nabíječka má charakteristickou bílou barvu a vyznačuje se minimalistickým designem a příjemně zaoblenými rohy.

V twitterovém příspěvku je v souvislosti s údajně chystanou nabíječkou mimo jiné uvedeno, že bude vybavena dvojicí USB-C portů, a že by se měla pochlubit výkonem 35W. Díky dvojici portů bude tato mírně nezvykle vyhlížející nabíječka schopná nabíjet hned dva produkty najednou. O tom, že by takováto nabíječka mohla skutečně spatřit světlo světa, svědčí také nedávný článek na serveru 9to5Mac, kde mimo jiné dále také stojí, že by tato nabíječka měla svým poměrně malým rozměrům vděčit technologii GaN, a že se zmínky o nabíječce objevily dokonce i v jednom z dokumentů podpory společnosti Apple. Tento dokument zmiňuje doslova nabíječku s názvem „Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter“.

Budoucí AirPods Pro bez stopky?

Stopka je jedním z poznávacích znamení některých bezdrátových sluchátek od Applu, a to jak klasických AirPods, tak i AirPods Pro. Zmíněná sluchátka musí někdy právě kvůli této stopce čelit výsměchu. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak by asi vypadala bez ní? Pokud si AirPody bez stopky neumíte představit, můžete si prohlédnout jejich návrhy v galerii níže.

Právě o absenci stopky se v souvislosti s budoucí novou generací bezdrátových sluchátek AirPods Pro poměrně hojně spekuluje. Podle řady analytiků by nový model AirPods Pro mohl spatřit světlo světa již v průběhu tohoto roku, a kromě zcela nového designu by se měl pochlubt také novým čipem řady Apple Silicon, pouzdrem s podporou bezdrátového nabíjení (mluví se také o možné podpoře rychlonabíjení) a zabudovaným reproduktorem nebo třeba senzory, schopnými snímat srdeční aktivitu.

.