Zavřít reklamu

Dnešní souhrn spekulací bude tak trochu jiný. Vzhledem k tomu, že počátkem minulého týdne proběhla dlouho očekávaná podzimní Apple Keynote, již odzvonilo spekulacím o chystaných iPhonech, iPadech nebo Apple Watch. Namísto toho si ve stručnosti shrneme spekulace o produktech, o kterých některé zdroje tvrdily, že se představí na úterní Keynote, nakonec tomu ale tak nebylo. To ale neznamená, že se jich nedočkáme nikdy – některé z nich dost možná přijdou již na další podzimní konferenci.

AirPods 3

Jedním z produktů, které měl Apple na své úterní Keynote podle některých zdrojů představit, byla sluchátka AirPods třetí generace. Ta měla podle dostupných zpráv nabídnout v designu, připomínajícím AirPod Pro bez silikonových nástavců, nabídnout ovládání za pomoc tlaku, nové nabíjecí pouzdro, podporu Apple Music Hi-Fi a vyšší kvalitu zvuku. Mluvilo se také o možné delší výdrži baterie, kratší spodní části, a některé zdroje psaly dokonce také o nových funkcích, souvisejícím s monitoringem zdravotních funkcí.

AirPods Pro 2

Podle některých očekávání měla společnost Apple na své letošní podzimní Keynote představit také AirPods Pro druhé generace. V této souvislosti se na internetu objevovaly informace o tom, že by se uživatelé měli – podobně jako u AirPods 3 – dočkat delší výdrže baterie, vylepšeného zvuku, nebo třeba ještě efektivnější funkce potlačení okolního hluku. Leaker @LeaksApplePro na svém twitterovém účtu také uváděl, že by sluchátka AirPods Pro třetí generace mohla být vybavena senzory pro detekci okolního světla, a že by Apple měl u tohoto modelu zachovat stejnou cenu, za jakou se prodávala předchozí generace. Ani AirPods Pro 2 se ale nakonec na Apple Keynote nepředstavila – ostatně většina leakerů i analytiků se shodla na tom, že jejich příchod můžeme očekávat nejdříve v průběhu příštího roku.

HomePod mini 2

V průběhu letošního roku se na internetu objevovaly spekulace o tom, že by Apple mohl aktualizovat svůj chytrý reproduktor HomePod mini. Jeho druhá generace měla podle těchto spekulací nabídnout lepší funkce, vylepšenou podporu Siri a platformy HomeKit, a některé zdroje hovořily dokonce o odolnosti vůči prachu a vodě. Spekulovalo se také o vylepšeném indikátoru na horní straně reproduktoru, ani HomePod mini 2 ale nakonec nebyl představen.

.