Zavřít reklamu

Na Jablíčkáři rádi ukazujeme kvalitní české výrobky a nyní máte příležitost si právě o takové zasoutěžit. Ve spolupráci s firmou VIVID můžete vyhrát kvalitní kožená pouzdra a obaly na iPhony a iPady, se kterými rozhodně nezapadnete.

Unikátní pouzdro VIVID Space pro iPhone 6/6S, které je unikátní díky technologii AirHold, jsme na Jablíčkáři sami zkoušeli, nyní vedle něj můžete vyhrát také kožené pouzdro pro iPad Air 2 a kapsu na iPhone 6/6S. Barevnou kombinaci si můžete u každého produktu vybrat sami.

 

Hrajeme o následující ceny:

  1. VIVID obal na iPad Air 2
  2. VIVID Space iPhone 6/6s
  3. VIVID Sleeve iPhone 6/6s

Stačí správně zodpovědět na následující otázku a zapojit se do soutěže, která trvá do sobotní půlnoci (30. dubna 2016). Vybraní výherci, kteří správně odpoví, budou oznámeni v neděli (1. května 2016).

Pravidla: Konstantu získáme vydělením počtu správných odpovědí číslem 5. Více o logice výběru výherce najdete v pravidlech, se kterými odesláním hlasu souhlasíte.


Aktualizováno 2. 5. 2016 12.20.

Správná odpověď na otázku byla „nanopodložka“.

Do soutěže přišlo celkem 413 hlasů. Po odstranění duplicit a chybných odpovědí zůstalo 364 platných hlasů.

VIVID obal na iPad Air 2 získává Stanislav Dušánek, VIVID Space pr iPhone 6/6S získává Filip Ambrož a VIVID Sleeve pro iPhone 6/6S získává Lukáš Trejbal.

.