Zavřít reklamu

Zatímco dosud byl Outlook for Mac jediným komplexním e-mailovým klientem pro platformu macOS, nyní je pro počítače Apple dostupný také oblíbený eM Client. Moderní řešení pro firmy všech velikostí i samostatné profesionály již využívají desítky tisíc společností.

eM Client je průběžně zdokonalován již od roku 2009 a za tu dobu získal přes 1,5 milionu aktivních uživatelů a řadu odborných ocenění. Mezi velké firemní zákazníky patří například společnosti Toyota, DPD, Avis, McDonalds nebo Home Credit. Nově představený eM Client for Mac nabízí v jednom rozhraní kompletní funkcionalitu pro firemní komunikaci – zprávy, kontakty, kalendáře, úkoly i chat. Aplikace podporuje všechny funkce běžně využívané ve firmách, včetně například sdílení, delegace úkolů, kontaktů či schůzek nebo rozesílání pozvánek.

Funkcionalitu známou z Outlooku eM Client doplňuje o nejširší a nejpropracovanější podporu aplikací třetích stran na trhu – od Gmailu, přes iCloud až po Office 365 či MS Exchange. Firmy tak nemusí být závislé na jediné platformě a mohou snadno propojit libovolné služby v rámci jednoho klienta. Navíc eM Client vyniká intuitivním rozhraním, super rychlým vyhledáváním, jednoduchým importem dat, širokými možnostmi přizpůsobení vzhledu a chování, lokalizací do 20 různých jazyků včetně kontroly pravopisu nebo podporou dotykového ovládání.

„Přes 10 let úspěšně soutěžíme s produkty největších technologických firem. Aplikace eM Client se stala jejich plnohodnotnou náhradou s řadou důležitých výhod. Uživatelé operačního systému macOS však dosud v oblasti správy e-mailů neměli příliš na výběr. Rozhodli jsme se to změnit a nabídnout jim adekvátní nástroj pro efektivnější práci,“ říká ředitel společnosti Michal Bürger.

Firemní zákazníky eM Client oslovuje nejen výhodným poměrem cena/výkon ve srovnání s konkurencí, ale také nadstandardní podporou včetně vzdálené asistence, nebo uživatelsky mimořádně jednoduchým přechodem z Outlooku bez potřeby zaškolení. Přitom nedělá žádné kompromisy pokud jde o rychlost, stabilitu a zabezpečení a pružně se adaptuje na nové technologie nebo specifické požadavky zákazníka.

em-for-mac-os_CZ
.