Zavřít reklamu

HBO má v dubnu spustit svou novou streamovací službu, kterou bude moci za 15 dolarů měsíčně využívat každý, ne jen ti, jež mají HBO předplacené. Prvním partnerem „HBO Now“ má být Apple TV.

Podle informací International Business Times jedná HBO s Applem, aby se jeho Apple TV stala jedním z prvních partnerů, na kterých se nová služba spolu s očekávanou pátou sezonou seriálu Game of Thrones spustí.

Na Apple TV již je nyní k dispozici služba HBO Go, ale k ní mají přístup pouze předplatitelé kabelovek. Novou službu má televizní stanice pojmenovat HBO Now a bude fungovat jako samostatný streamovací kanál, který bude možné sledovat za 15 dolarů měsíčně.

Vedle Apple TV by se HBO Now, které tak bude dražší než konkurenční Netflix nebo Hulu, mohlo spustit také na Xboxu, Playstationu, Amazon FireTV, ale i dalších, o kterých se v tuto chvíli zřejmě jedná.

Zatím ani není jasné, co přesně by HBO Now nabízelo. Všichni si jistě přejí, aby v něm HBO poskytovalo stejný obsah jako u současné služby Go, kde je uživatelům k dispozici kompletní archiv stanice, ale je možné, že má HBO trochu jiné plány.

Zdroj: IB Times, Cult Of Mac, The Verge
.