Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max. Nepochybně nejočekávanější novinkou jsou Fantastická zvířata – Brumbálova tajemství, na své si ale přijdou i fanoušci Whitney Houston, pro které si HBO Max připravilo devadesátkovou klasiku Osobní strážce. Sportovní nadšence zase jistě potěší basketbalový dokument Kareem: Hvězda nejen pod košem.

Osobní strážce

Ona je superhvězda. On je profesionál. Nedobrovolně se stává jejím osobním strážcem. Noří se do okouzlujícího světa kolem ní, připraven čelit hrozbě, nikoliv však lásce…

Amores Perros

Octavio miluje manželku svého bratra, Daniel zase svou ženu opouští, aby mohl žít s milenkou. Bývalý partyzán se živí jako nájemný vrah. Tři životy a osudy dvou psů se nečekaně střetnou v neklidně pulsujícím srdci Mexico City.

Kareem: Hvězda nejen pod košem

Dokument z produkce HBO mapuje kariéru a vliv basketbalového velikána jménem Kareem Abdul-Jabbar. Film zkoumá kontroverzní i zásadní okamžiky jeho života, otevřené názory na rasové a politické otázky i vývoj jeho milovaného sportu.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Profesor Albus Brumbál pověří magizoologa Mloka Scamandera vedením neohroženého týmu kouzelníků, čarodějek a jednoho odvážného mudlovského pekaře, aby utkali s mocným Gellertem Grindelwaldem a jeho rostoucím zástupem stoupenců.

Skutečné bratrstvo neohrožených

Tento dokument vypráví příběh jednoho z nejslavnějších spojeneckých pluků druhé světové války. Uvidíte rozhovory s válečnými veterány, kteří do něj patřili, vzácné archivní filmové záběry a zajímavé fotografie.

.