Zavřít reklamu

Fanoušci Applu se konečně dočkali a před několika málo okamžiky Tim Cook zahájil třetí podzimní, a zároveň letos poslední keynote, na kterou se upínají zraky především zarytých jablíčkářů a zároveň fanoušků/uživatelů Maců. Jsou to právě Macy, o které by tentokrát mělo jít v první řadě, než se k nim však dostaneme, pojďme se podívat, co zajímavého nám Tim Cook pověděl tentokrát.

Stejně jako v případě všech ostatních keynote, i tentokrát se Tim Cook podělil o několik zajímavostí, které se v tomto případě týkaly především masivní produktové nabídky, kterou Apple v posledních týdnech, respektive měsících představil. Cook připomněl všechny novinky, které společnost během tohoto bohatého podzimu přinesla na trh, od nových Apple Watch, iPhonů služeb a dalších novinek.

Dnešní keynote má však jiného hlavního hrdinu, kterým jsou Macy. Dle Cooka prodeje Maců zažívají nejlepší rok v historii a prodeje meziročně narostly o 30%. Uživatelé využívají Macy po celém světě a díky nim vytváří jedinečné věci.

Kromě rekapitulace jsme se dočkali také videa, které znázorňovalo širokou paletu profesionálů, hudebníků, herců, spisovatelů a dalších, kteří svůj Mac každodenně využívají pro svou práci. Dle Cooka byl Mac vždy založený na inovativním přístupu a neustále snaze posouvat vývoj kupředu. Právě to dnes představené Macy reprezentují.

.