Zavřít reklamu

Vánoce se kvapem blíží, a pokud jste se ještě nezamýšleli nad dárky, je nejvyšší čas začít je řešit. V dnešním článku vám přinášíme seznam tipů na ideální dárky pro majitele MacBooku. Jednotlivé tipy jsou seřazené podle ceny, a určitě se mezi nimi najde pro každého něco.

Do 1000 korun

WHOOSH! – čistota na prvním místě

O displej je potřeba se řádně starat, a displej MacBooku si bezpochyby zaslouží tu nejlepší péči. Tu vám zajistí čisticí systém WHOOSH!, který obrazovku MacBooku šetrně vyčistí i ochrání. WHOOSH! jsou kvalitní produkty se 100% přírodním, netoxickým složením, které mají navíc desinfekční účinky.

Viking USB flash disk 4v1 – univerzální pomocník

Chtěli byste majiteli MacBooku z okruhu vaší rodiny, přátel či blízkých darovat flash disk, ale nejste si jisti konektivitou? Chybu rozhodně neuděláte s diskem Viking USB 4v1. Tento speciální flash disk totiž disponuje hned čtyřmi různými konektory – USB, USB-C (Thunderbolt 3), MicroUSB a Lightning, což znamená, že ho můžete zapojit prakticky úplně kamkoliv.

 

Speck Smartsheell pro MacBook – ochrání i ozdobí

MacBooky nepatří zrovna mezi nejlevnější počítače. Nákladná bývá i jejich oprava, proto by byla škoda, kdyby se drahocenný laptop při přepravě poškodil. Stačí ale, abyste dotyčnému zakoupili jednoduchý plastový obal, kterého mu rozhodně nebude při poškození líto tolik, jako samotného MacBooku. Dokonale k tomuto účelu může posloužit kryt Speck Smartshell, který je k dispozici hned v několika barvách.

 

Do 3000 korun

SanDisk Ultra Dual USB-C flash disk 256 GB – flashek není nikdy dost

Pokud se chystáte obdarovat majitele některého z novějších MacBooků flash diskem, budete muset sáhnout po modelu s USB-C konektivitou. SanDisk Ultra Dual má ale výhodu duality, takže disponuje jak USB-C, tak i klasickým USB konektorem. Díky tomu ho může obdarovaný zapojit nejen k novějšímu MacBooku, ale i ke staršímu modelu nebo klasickému počítači.

 

Apple Magic Mouse 2 – klasika v tmavém kabátě

Chcete obdarovat někoho, kdo vlastní MacBook, a víte, že by nejraději byl „Apple“ od hlavy až k patě? Pak je skvělým dárkem myš Apple Magic Mouse 2, kterou nyní můžete sehnat i ve vesmírně šedé variantě. Apple Magic Mouse 2 podporuje veškerá gesta, která může obdarovaný při práci využít ke svému užitku a ke zvýšení produktivity.

HyperDrive SLIM USB-C Hub – když porty nestačí

Každý, kdo ke svému MacBooku připojuje jakékoliv další periferie, jistě ocení kvalitní a spolehlivý hub, jako je HyperDrive SLIM USB-C. Jediným USB-C konektorem můžete získat veškeré rozhraní, které bylo kdysi naprostým standardem. Pokud dotyčnému darujete HyperDrive SLIM USB-C Hubu, získá perfektní rozbočovač, ve kterém najde kromě klasických USB portů také HDMI, čtečku karet, LAN konektor a nabíjecí USB-C konektor.

 

Do 5000 korun

Apple Magic Keyboard – ozdoba vašeho stolu

Podobně jako Apple Magic Mouse ocení jistě nejeden majitel Macu i Apple Magic Keyboard. Tato klávesnice je od loňského roku také k dispozici ve dvou zbarveních, tedy v bílé a vesmírně šedé. Pokud obdarovaný využívá MacBook pouze jako „základnu“ a má k němu připojené další periferie, tak se mu bude bezdrátová klávesnice určitě hodit – a jakou jinou byste měli zvolit, než tu od Applu. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že funguje naprosto parádně a je příjemná a spolehlivá.

Kožená brašna Decoded – pohodlné přenášení

Každý, kdo se svým MacBookem často cestuje, jistě ocení brašnu, která je nejen pohodlná, ale také praktická, spolehlivá a dobře vypadající. Tato kritéria skvěle splňuje kožená brašna Decoded, která MacBook i při pádu ochrání a při přenášení získá dotyčný perfektní komfort společně s žádaným luxusním vzhledem.

Nad 5000 korun

LaCie Portable SSD – spousta úložiště na dosah

Někdy ani úložiště na našem Macu nestačí, jindy zase chceme mít uložené filmy, dokumenty či jiná data zkrátka zvlášť. Proč ale ztrácet čas obyčejnými externími HDD disky, když sobě nebo komukoliv jinému můžete pořídit luxusní a rychlý externí SSD disk LaCie Portable SSD? Tento SSD externí disk je k dispozici ve třech úložných variantách a nejlepší je určitě zlatá střední cesta 1 TB. Luxusní design a připojení pomocí Thunderbolt 3 s rychlostmi čtení až 540 MB/s určitě splní i ty největší nároky obdarovaného.

 

Apple AirPods Pro – jedním slovem geniální

Populární AirPody nemusíte nutně používat jen ve spojení s iPhonem či Apple Watch – skvěle si budou rozumět i s MacBookem. V případě, že váš obdarovaný nemá žádná přenosná sluchátka, která může použít například ke sledování videí, tak jsou Apple AirPods Pro tím pravým ořechovým. Jako jediné in-ear sluchátka na světě disponují aktivním potlačením hluku a patří mezi naprostou špičku.

.