Zavřít reklamu

Ulož.to Cloud je bezplatná aplikace, pomocí které můžete zálohovat vaše soubory do cloudového úložiště Ulož.to a sdílet je s kýmkoliv. A také s ní můžete obsah služby stahovat do svého zařízení, přičemž jej umí i přehrát. Těchto 5 tipů a triků pro iPhone aplikaci vám pomůže vytěžit s titulu maximum. Ulož.to už od roku 2007 funguje jako internetová platforma sloužící k uchovávání vašich vzpomínek, dokumentů a studijních materiálů. Díky aplikaci Ulož.to dostanete obsah spárovaný s vaším profilem do telefonu lusknutím prstu.

Neomezený přístup k vlastním fotografiím a videím tak může být realita, která je navíc bezplatná. S aplikací Ulož.to nejenže můžete zálohovat své soubory do cloudového úložiště, ale navíc vám umožní bezplatně importovat do svého zařízení soubory nejrůznějších formátů. A to nejen z vašeho úložiště, ale také z široké databáze Ulož.to. Hlavními funkcemi titulu jsou: 

  • Vaše soubory máte stále s sebou 
  • Nahrávání svých souborů z mobilního zařízení do cloudu 
  • Jednoduché sdílení souborů s přáteli a rodinou 
  • Vyhledávání mezi vašimi i veřejnými soubory 
  • Podpora stahování více souborů najednou 

Stažení aplikace Ulož.to Cloud v App Store

3 tipy a triky pro Ulož.to na iPhone 

Omezení stahování na Wi-Fi 

Ať už máte jakkoli velký datový tarif, určitě není vhodné čerpat si jej jen z důvodu, že jste si dali na Ulož.to stahovat soubor a zapomněli jste na něho. Proto jděte skrze ikonu tří linek v levém horním rohu do Nastavení a zde zaškrtněte možnost Soubory stahovat a uploadovat pouze přes WiFi.

Notifikace 

Abyste však na stahování a nahrávání souborů nezapomněli, Ulož.to Cloud nabízí i upozornění na dokončenou akci. Najdete ji opět v Nastavení, kde se nachází sekce Oznámení, ve které jsou přítomny nabídky Oznámení po stažení nebo nahrání souboru. Pokud je povolíte, aplikace vás vždy o dokončené akci patřičně informuje.

Umístění stažených souborů 

Hned na úvodní obrazovce vidíte nabídku Soubory v zařízení. Když si ji rozkliknete, můžete je zde procházet podle kategorií. Fyzicky v aplikaci ale uložené nejsou. Po výběru ikony s otevřenou složkou se vám zobrazí několik nabídek. Vyberte zde Otevřít umístění souboru a aplikace vás přesměruje do titulu Soubory. Zde vyberte V mém iPhonu a již uvidíte složku Ulož.to, ve které najdete veškerý svůj obsah.

.