Zavřít reklamu

Nabídky na Steamu přejí netradičním simulátorům. Zatímco minule jsme vám dali tip na simulátor postapokalyptického zahradníka, v dnešní hře se ujmete role středoškoláka či středoškolačky, a to ne jen tak ledajaké. V Monster Prom od studia Beautiful Glitch budete totiž vyvažovat své studium a romantický život ne sami, ale nejlépe v soutěži proti svým kamarádům.

Vývojáři označují Monster Prom jako kompetitivní simulátor randění. Hra si bere ze svých konkurentů v žánru klasickou formuli, kdy vám určí přesnou deadline, v tomto případě tři týdny, a nechá už na vás, koho si vyberete jako svého partnera pro nadcházející monstrózní bál. Monster Prom však přistupuje k již ozkoušené hratelnosti s unikátním nápadem, kdy z celé záležitosti dělá multiplayerové soutěžení. Na výběr je z šesti různých potenciálních partnerů a společně až se třemi dalšími přáteli se pak budete moci porvat o ty nejzajímavější. Pokud ovšem vaši přátelé nemají stejný vkus na hry jako vy, nemusíte smutnit. Hra totiž nabízí i mód pro jednoho hráče.

Velkým pozitivem Monster Prom je pak nečekaná variabilita hry. Každý průchod mění podstatným způsobem optimální strategii, jak svést partnera vašich snů. Nemusíte se tedy bát, že byste se i v jednom člověku při hraní zvládli nudit. Tomu určitě napomůže i fakt, že hra se nebere vůbec vážně a každý z dialogů a různých voleb hýří vtipem a originalitou. To, že se vývojáři neberou příliš vážně, dokazuje i současná sleva na Steamu, která se ustálila na šedesáti devíti procentech.

  • Vývojář: Beautiful Glitch
  • Čeština: Ne
  • Cena: 3,71 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Xbox Series S|X, Xbox One
  • Minimální požadavky na macOS: macOS X nebo novější, procesor mladší pěti let, 4 GB operační paměti, integrovaná grafická karta, 1 GB volného místa na disku

 Hru Monster Prom můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více