Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Cestování je častokrát označováno za nejlepší způsob, jak poznat sebe samotného. Nejen že tak poznáte nové země a kultury, ale především máte příležitost poznat život za hranicemi našeho státu. Proč se proto nevydat za životním dobrodružstvím do Tanzanie? V takovém případě vám ale nesmí chybět platné vízum.

Poznejte krásy Tanzanie

Tanzanie je africká země ležící na východním pobřeží celého kontinentu, která láká cestovatele doslova ze všech koutů světa. Nabízí totiž doslova dechberoucí přírodu a kulturu. Při návštěvě Tanzanie si tak můžete užít úchvatné pohledy na savany s obrovskými stády zvířat, nádherné pláže či pohoří a historická města. Za zmínku také rozhodně stojí několik světoznámých přírodních rezervací, včetně národního parku Serengeti nebo národního parku Kilimandžáro. Jak už samotný název napovídá, právě v Tanzanii se nachází Kilimandžáro, nejvyšší hora celého kontinentu.

Tanzanie

Určitě také nesmíme zapomenout zmínit bohatou kulturu a historii, která na vás čeká v mnoha tradicích a rituálech. Právě proto je návštěva Tanzanie doslova jedinečnou a nezapomenutelnou zkušeností, která vám nejen že ukáže nádhery Afriky, ale také pomůže s objevováním zcela nových věcí.

Jak získat vízum do Tanzanie

Jak už jsme zmínili v samotném úvodu, pro vycestování do Tanzanie potřebujete platné vízum. V tomto směru se proto nabízí zcela zásadní otázka. Jak jej získat? Jako první vás může napadnout se zastavit na ambasádě Tanzanie v České republice. Problém je ale v tom, že ta tady neexistuje. Pokud byste se chtěli vydat touto cestou, musíte navštívit tanzanské velvyslanectví v Berlíně, které je akreditované i pro Českou republiku.

Naštěstí se nabízí i podstatně jednodušší cesta. Vízum si totiž můžete vyřídit kompletně online z pohodlí domova! V tomto směru vám totiž pomůže webová služba iVisa.com, která vám zprostředkuje turistická víza platná na 90 dní. Jejich cena vyjde na 50 dolarů za žádost. Stejně tak se ještě nabízí přepravní vízum za 30 dolarů, které však platí pouze 7 dní. Za zmínku také určitě stojí, že je Tanzanie momentálně otevřená a můžete ji navštívit i bez očkování, testu na Covid či povinné karantény. Vydejte se proto vstříc dobrodružství a poznejte nádhery Tanzanie, které široko daleko nenajdete.

Vízum do Tanzanie vyřídíte online zde

.