Zavřít reklamu

Službu Vyplňto.cz znají zejména studenti. Slouží totiž k realizaci online průzkumů, které stále častěji bývají součástí bakalářských nebo diplomových prací. Dosud byla služba pro uživatele jablečných zařízení dostupná jen na webu, nyní Vyplňto.cz přichází s aplikací pro iOS, jež vyplňování průzkumů usnadní.

Základní funkcí aplikace Průzkumy Vyplňto.cz je právě vyplňování již existujících dotazníků. Po otevření aplikace získáte přehled o právě probíhajících veřejných průzkumech a můžete je okamžitě vyplnit.

Na iPhonu ani iPadu se nemusíte bát, že byste nemohli vyplnit některé typy otázek, které mají složitější zadání či odpověď. Aplikace si poradí i se zodpovídáním maticových a seřazovacích otázek, a to dokonce ještě možná o něco lépe než na webu.

Zajímavou funkcí Průzkumů Vyplňto.cz je offline vyplňování. Stačí si jen stáhnout všechny dotazníky a poté je již můžete vyplňovat bez přístupu k internetu. Jakmile se pak k síti připojíte, vámi vyplněné odpovědi se odešlou na Vyplňto.cz.

Tuto funkci uvítají zejména zadavatelé průzkumů. Pokud si totiž na Vyplňto.cz vytvoříte vlastní dotazník, můžete ho na iPhonu a iPadu vyplnit kolikrát chcete. Vaše iOS zařízení tak můžete použít místo štosů papíru během průzkumů na ulici či při jiných příležitostech. Navíc máte vše rovnou v elektronické podobě, s detailními statistikami. A vyplňovat tedy lze, jak již bylo řečeno, bez nutnosti připojení k internetu. Pokud pořádáte masovější průzkum, můžete s jedním účtem spárovat klidně více zařízení.

Tímto způsobem můžete do vašich průzkumů získat i odpovědi starších lidí, kteří se obvykle na internetu nepohybují a na vaše dotazníky tak nemají šanci narazit. Přitom je právě nedostatek respondentů ze starších věkových často kamenem úrazu.

Aplikace Průzkumy Vyplňto.cz neumí samotné dotazníky vytvářet, což je však vzhledem ke složitosti procesu pochopitelné. Vývojáři nicméně do budoucna slibují přidat nový typ otázky Fotografie, která se bude zodpovídat vyfocením vybraného objektu. Do konce roku pak přijde Vyplňto.cz s přepracovaným vzhledem pro iOS 7, který v první verzi chybí. Na druhou stranu mohou nyní aplikaci využít i uživatelé prvního iPadu, nová verze patrně bude výhradně pro nový operační systém.

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/pruzkumy-vyplnto.cz/id713948498″]

.