Zavřít reklamu

Vývojáři ze studia Rocket Jump Technology jsou nejspíš fanoušci Tolkienova Hobita. Jak jinak si vysvětlit, že si při přemítání nad hlavní premisou své nové budovatelské strategie zvolili právě zasazení do městečka situovaného pod velkou horou plnou nerostného bohatství? King under the Mountain vás ale nenechá pouze se vzhlížet ve svém bohatství, kromě těžby vás totiž přivítají i ostatní systémy, na které jste z podobných her zvyklí.

Pod lehce infantilním pozlátkem skrývá King under the Mountain propojenou směsici komplexních systémů. Jako vůdci městečka pod horou budete samozřejmě řídit profitabilní těžbu, nesmíte ale zanedbat i ostatní oblasti. Kromě efektivního využití nerostů jde i o simulaci farmaření, výrobu cenných produktů z dostupných surovin či prostý obchod. Ve hře se můžete dostat i do ozbrojených potyček. Pokud ale nemáte duši válečníka, vývojáři vás mohou ujistit, že hrou lze projít bez jediné bitvy.

Pokud však budete chtít vyzkoušet unikátní multiplayerový mód, ve kterém se kopie vašeho městečka nahraje na server, na kterém na ni mohou zaútočit ostatní hráči, je potřeba se připravovat pořádným obranným obležením vaší osady. Naštěstí ostatní hráči nemůžou v mžiku zničit dny vašeho snažení, na multiplayerové servery se totiž nahrávají pouze kopie hráčských měst.

  • Vývojář: Rocket Jump Technology
  • Čeština: 18,89 euro
  • Platforma,: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.5 nebo novější, procesor Intel Core2 Duo na minimální frekvenci 2,4 GHz, 8 GB operační paměti, grafická karta Intel HD Graphics 3000 nebo lepší, 1 GB volného místa na disku

 Hru King Under the Mountain můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více