Zavřít reklamu

Pokud plánujete nákup nějakého nového Apple zařízení, dnes nastal ten správný čas! S týdenním zpožděním, oproti zemím první vlny, se konečně spustil prodej nových iPhonů 8 a 8 Plus, stejně jako nových Apple Watch Series 3 – byť pouze hliníkové verze bez podpory LTE.

Minulý týden začaly předobjednávky u některých Apple Premium Resellerů. Oficiální české zastoupení letos předobjednávky nenabízelo, rovnou dnes ráno začalo s ostrým prodejem. Co si tedy můžete od dnešního rána oficiálně objednat?

V první řadě jde o iPhone 8, který je dostupný ve třech barevných variantách, a to ve stříbrné, zlaté a vesmírně šedé. Základní varianta, disponující 64GB paměti, stojí 20 990 korun, za model s kapacitou 256GB si připlatíte čtyři a půl tisíce, a zaplatíte tak 25 490 korun. Pokud chcete o něco lepší výbavu, větší displej a především lepší fotoaparát, sáhněte pak po modelu Plus. Ten je nabízen ve stejných barevných konfiguracích a paměťových variantách. Cena za 64GB model je 23 990 korun a za 256GB model pak 28 490 korun, čímž se nebezpečně přibližuje třicetitisícové hranici, na které se bude prodávat iPhone X.

Oficiální iPhone 8 a 8 Plus galerie:

Pokud vás zajímají Apple Watch, zde je výběr poměrně strohý. Vzhledem k omezené nabídce Apple Watch Series 3 si příliš vybírat nemůžete. K dispozici je základní hliníkový model s minerálním sklíčkem a silikonovým páskem, který stojí 9 790 korun pro 38mm model a 10 690 korun pro 42mm model. K dispozici je ve stříbrné, zlaté a vesmírně šedé. Dále jsou k dispozici stříbrné a vesmírně šedé Nike modely, jejichž cena je ovšem stejná, liší se jen designem. Samozřejmostí je dostupnost nového příslušenství, a to jak pro nové iPhony, tak pro Apple Watch Series 3.

Oficiální Apple Watch Series 3 galerie:

Co se týče dostupnosti, v době psaní článku s ní nejsou žádné problémy a všechny modely a konfigurace jsou dostupné do tří až pěti dnů. Kromě oficiálního webu je možné novinky nakoupit také u oficiálních Apple Premium Resellerů, kteří mají také velké skladové zásoby (například zde).

Diskuze k článku

    Ale iphone 8 256gb v cerne neni nikde :( mam to objednany na ALZA, ELECTROWORLD, IWANT a O2 a nikde nic :( doufal jsem, ze nebude problem, kdyz na oficalnim webu je dodani 1-3 dny. Takze trochu zklamani. Navic na Alze jsem udelal predobjednavku pred tydnem hned o pulnoci, takze nejspis nedostali zadny kusy, nebo nechapu…

celý text

Čtěte více