Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Dnes se blíže podíváme na zkratku s názvem Emoji Flag Quiz, která vám na vašem iPhonu umožní zahrát si zábavnou vědomostní hru s vlajkami zemí světa.

iPhone může být prostředkem nejen ke komunikaci nebo k práci, ale může sloužit také pro zábavu. Tu si na vašem iOS zařízení můžete zajistit různými způsoby, počínaje sledováním filmů a seriálů přes poslech hudby a konče hraním her. Právě s posledně jmenovaným druhem zábavy, kterou můžete na vašem iPhonu provozovat, souvisí naše dnešní zkratka dne. Nese název Emoji Flag Quiz, a kromě toho, že vás zabaví a pomůže vám zkrátit dlouhou chvíli, se s její pomocí můžete naučit také něco nového.

Z názvu je již jasně poznat, že se jedná o virtuální kvíz, v jehož rámci můžete na vašem iPhonu hádat vlajky nejrůznějších zemí světa. Zkratka funguje velice jednoduše – na displeji vašeho iPhonu se budou po její spuštění zobrazovat emoji vlajek jednotlivých států, světa, přičemž vaším úkolem bude uhodnout, kterému státu daná vlajka patří. Na výběr budete mít z pěti různých možností, v případě nesprávné odpovědi postupujete také dál. Hraní můžete kdykoliv přerušit, zkratka funguje v jazyce, který máte na vašem iPhonu nastaven jako výchozí. V App Storu jistě najdete řadu her s touto tematikou, zkratka Emoji Flag Quiz má ale tu výhodu, že u ní odpadá zdlouhavá instalace a nastavování, stejně jako případné zobrazování reklam nebo omezování obsahu v případě existence prémiové verze. Zkratka funguje spolehlivě a rychle.

Zkratku Emoji Flag Quiz stáhnete zde.

.