Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Pro dnešní den padla volba na zkratku s názvem General Sharing pro pohodlné sdílení z iPhonu.

Své iPhony každý den používáme mimo jiné také k tomu, abychom jejich prostřednictvím sdíleli nejrůznější obsah. Sdílíme texty, obrázky a spoustu dalšího. Možností, jak vybraný obsah sdílet, nabízí operační systém iOS poměrně dost. V závislosti na tom, o jaký druh obsahu se jedná, můžeme ke sdílení použít SMS zprávu nebo zprávu služby iMessage, ale třeba také e-mailové zprávě, případně je možné také daný obsah jednoduše zkopírovat do schránky a poté vložit na libovolné vybrané místo. Sdílení vybraného obsahu můžete na vašem iPhonu zahájit různými způsoby. Jeden z těchto způsobů představuje aktivace zkratky s názvem General Sharing, která vám usnadní, urychlí a zefektivní sdílení z iPhonu.

Po aktivaci této zkratky se v horní části displeje vašeho iPhonu zobrazí dialogové okno, ve kterém vyberete vámi preferovaný způsob sdílení vybraného obsahu. V případě, že se bude jednat o sdílení s druhou osobou, budete muset v dalším kroku zadat jméno příjemce zprávy a potvrdit přístup zkratky ke kontaktům. Poté již dojde k samotnému sdílení. Zkratku General Sharing nemusíte používat jen při sdílení obsahu, který je uložený na vašem iPhonu, ale například také při procházení internetu nebo sociálních sítí, při kterém můžete ukládat vybrané fotografie do galerie vašeho iPhonu, případně pracovat se zkopírovaným textem. Zkratka General Sharing je rychlá, spolehlivá, a bez problémů plní svůj účel.

Zkratku General Sharing stáhnete zde.

.