Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Pro dnešní den padla volba na zkratku s názvem Countdown to Any Day pro zobrazování odpočtů.

Každý z nás potřebuje čas do času zjistit, kolik přesně času zbývá do Vánoc, výročí svatby nebo seznámení, do narozenin, libovolného svátku nebo jakékoliv další události. Způsobů, jak toto zjistit, existuje pochopitelně více. Jedním z nich je staré dobré spuštění kalendáře a spočítání potřebného času, druhou možnost může představovat třeba stažení některé z aplikací třetích stran, které slouží k tomuto účelu. K dispozici ale máte ještě třetí možnost. Tou je spuštění zkratky s názvem Countdown to Any Date. Tato zkratka je přímo navázána na speciální server, na kterém bude poté, co do zkratky zadáte požadované datum, zahájen příslušný odpočet včetně vteřin. Zkratka Countdown to Any Date je jednoduchá, srozumitelná, a funguje naprosto spolehlivě.

Po svém spuštění vás zkratka zažádá o to, abyste do příslušného pole zadali požadované datum ve formátu MM/DD/RRRR, případně také přesnou hodinu, a poté událost pojmenovali. Pokud u zkratky zadáte datum z minulosti, ukáže vám samozřejmě údaje o tom, kolik času od dané chvíle uběhlo. Server, na který je zkratka Countdown to Any Date napojená, nese název Datecountdown.com a nemá přístup k žádným z vašich osobních údajů. Na zmíněném serveru můžete také snadno přepnout mezi zobrazením komplexního odpočtu a pouhého údaje o dnech, které zbývají do dané události. Zkratka Countdown to Any Day funguje tak, jak má, a poskytne vám spolehlivou službu v případě potřeby jednorázového zjištění libovolného odpočtu. Pokud ale chcete odpočet kontrolovat průběžně, doporučujeme vám spíše aplikaci typu Countdowns, kde není potřeba zadávat datum při každé kontrole.

Zkratku Countdown to Any Date stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.