Zavřít reklamu

Ani tento týden vás na Jablíčkáři neochudíme o tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Tentokrát se bude jednat o zkratku s názvem Nap Time, která skvěle poslouží všem, kteří si přes den chtějí na chviličku zdřímnout.

Čas od času si i přes den potřebuje zdřímnout každý z nás. Pokud na to máte čas, prostor a příležitost, není vlastně důvod si přes den odepřít několikaminutového šlofíka. Najdou se dokonce zastánci takzvaného “power napu”, tedy zdřímnutí, při kterém se musíte probudit těsně před tím, než upadnete do skutečně hlubšího spánku. Ať už dáváte přednost jakémukoliv typu zdřímnutí, možná se vám bude hodit zkratka s názvem Nap Time. Jak název napovídá, jedná se o zkratku, která vás i váš iPhone připraví na krátké zdřímnutí. Zkratka Nap Time je do velké míry přizpůsobitelná, a vy sami si můžete nastavit, jak dlouho chcete spát.

Pokud vám nabízené intervaly nevyhovují, můžete v aplikaci Zkratky v galerii zkratek klepnout na tři tečky v pravém horním rohu panelu se zkratkou a přidat si nové, vlastní intervaly. Poté, co ve zkratce zadáte délku požadovaného zdřímnutí, se vám automaticky aktivuje také režim Nerušit. Ta se automaticky vypne po vypršení vámi stanoveného časového limitu. Zkratka Nap Time funguje spolehlivě a bez problémů. Před její instalací se ujistěte, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Naptime stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více



.