Zavřít reklamu

Pokaždé, když vezmete váš iPhone do ruky (a popřípadě jej odemknete), tak si můžete prohlédnout vaši tapetu. Každý z nás má na tapetě něco jiného – někdo zde může mít svou drahou polovičku, někdo zase přírodu a jiní uživatelé dávají přednost kompletně černé tapetě. Jestliže už váš tapeta na vašem iPhonu omrzela a chtěli byste ji vyměnit, tak už dávno nemusíte zbytečně hledat tapety kdekoliv po internetu. Existuje nespočet různých aplikací, které vám s výběrem a nastavením vaší nové tapety dokáží pomoci. V tomto článku se podíváme na 5 nejlepších z nich.

Živé tapety pro mě

Řada z vás si zajisté pamatuje na to, jak Apple s příchodem iPhonu 6s představil 3D Touch. Pro rychlé zopakování se jednalo o funkci, díky které mohli uživatelé na jablečných telefonech pomocí silnějšího zatlačení na displej zobrazit různé další možnosti, popřípadě využit pohyblivé tapety. Od iPhone 11 se ale Apple rozhodl, že novější jablečné telefony 3D Touch již nabízet nebudou, s čímž „vymizely“ i pohyblivé tapety. Stále však existuje možnost, pomocí kterých si je můžete nastavit – využít k tomu můžete Živé tapety pro mě. Tato jednoduchá aplikace vám pomůže s výběrem a nastavením živé tapety na váš iPhone.

Aplikaci Živé tapety pro mě stáhnete zde

Wallcraft

Jestliže hledáte aplikaci, která vám nabídne vysoce kvalitní tapety, tak se vám zajisté bude líbit aplikace Wallcraft. V rámci App Storu se jedná o jednu z nejpopulárnějších aplikací, kterou pro výběr tapety na vašem iPhonu můžete využít. Wallcraft nabízí tapety až v rozlišení 4K a každý den se můžete těšit na nálož nový přírůstků. Nemusíte se navíc strachovat ohledně toho, že by nějaká tapeta měla špatnou velikost či rozlišení – vše je přesně přizpůsobeno na váš iPhone. V rámci Wallcraft se můžete také těšit na kreslené tapety, které jinde nenajdete – kreslí je totiž umělci, přímo pro tuto aplikaci. Ve Wallcraft rozhodně najdete vaši novou tapetu, jelikož jich nabízí desítky tisíc, a to v různých kategoriích.

Aplikaci Wallcraft stáhnete zde

Pixs

Stejně jako ve Wallcraft nabízí i Pixs pouze vysoce kvalitní tapety. Vybrat si můžete z nespočtu různých kategorií – konkrétně jsou k dispozici kategorie příroda, léto, zvířata, vozidla, motorky, umění či barevné a tmavé a mnoho dalších. Samotná aplikace je k dispozici zdarma, každopádně pokud si ji předplatíte, tak získáte přístup k dalšímu obsahu, tedy k dalším skvělým tapetám. Do aplikace Pixs jsou neustále přidávané nové tapety a je prakticky nemožné, abyste nenašli nějakou novou, která se vám bude líbit. O kvalitě aplikace svědčí také perfektní hodnocení v rámci App Storu.

Aplikaci Pixs stáhnete zde

Vellum Wallpapers

V rámci Vellum Wallpapers se můžete těšit na tapety, které jsou vybírané zcela ručně. I v případě Vellum Wallpapers se můžete těšit na neustále rostoucí počet všech dostupných tapet, ze kterých si zajisté vyberete. Samotní vývojáři této aplikace uvádí, že se jedná o jedinou aplikaci, kterou pro výběr nové tapety potřebujete – a dost možná mají pravdu. V rámci Vellum Wallpapers najdete nespočet unikátních tapet, které byste v jiných aplikacích hledali jen marně. Skvělá je v této aplikaci také funkce, pomocí které si konkrétní vybranou tapetu můžete přizpůsobit tak, aby vám vyhovovala ještě více. Využít můžete mnoho editačních nástrojů, včetně možnosti rozmazání, díky čemuž budete mít naprosto jedinečnou tapetu.

Aplikaci Vellum Wallpapers stáhnete zde

Walli

Poslední aplikací, které se budeme věnovat v rámci tohoto článku, je Walli. Pokud se rozhodnete pro instalaci této aplikace, tak se můžete těšit na přísun kreativních tapet, které byste jinde nenašli. Ať už hledáte šílené kresby, motivační citáty, anebo překreslené fotografie, tak se vám Walli bude na sto procent líbit. Každý týden zde můžete vyhledávat mezi nespočtem nových přírůstků, popřípadě si je můžete seřadit podle nejpopulárnějších. Mimo to zde můžete také sledovat vaše oblíbené umělce, od kterých si pak můžete stahovat veškeré tapety. Jestliže se vám díla nějakého umělce líbí, tak jej ve Walli můžete také finančně podpořit, což je rozhodně skvělé. Jestliže se naopak mezi umělce řadíte i vy, tak můžete do Walli začít přispívat.

Aplikaci Walli stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více