Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Tento týden se jedná zejména o premiéru hitu Trying, jinak se můžeme už začít těšit i na třetí Central Park.

Trying  

Nikki a Jason si nepřejí nic jiného než dítě. A to je právě to, co mít nemohou. Také proto se rozhodnou k adopci, o čemž vyprávějí první dvě série. Třetí sezona si odbyla svou premiéru teď v pátek 22. července, kdy jsou k dispozici k přehrání první dvě epizody. Z obou hlavních protagonistů se stali rodiče dvou dětí, které skoro neznají. Otázka pak je, zda si budou moci nechat obě. Každá nová epizoda bude vycházet po následující pátky až do 9. září.

Surfside Girls 

Jedná se o hraný seriál, ve kterém dvě nejlepší kamarádky řeší nadpřirozené záhady ve svém jinak poněkud ospalém plážovém městečku. Příběh vychází ze stejnojmenné série grafických románů, kde ústřední duo Sam a Jade řeší nejen duchy, ale i zakopané poklady a další záhady s využitím svých protikladných stránek – logikou a představivostí. Tento rodinný seriál bude v platformě Apple TV+ debutovat 19. srpna.

Central Park 

Už 3. sezona Central Parku bude mít premiéru 9. září 2022. V této animované hudební komedii žije Owen Tillerman s rodinou trošku netradičně v rušném newyorkském Central Parku, kde je právě Owen správcem. K tomu se musí bránit bohaté dědičce hotelů, která chce z parku udělat bytovou čtvrť. Je jasné, že zde o vtip opravdu není nouze. Nová série pak bude mít celkem 13 epizod.

Ocenění pro Swagger a Pačinko 

Dva pořady Apple TV+, tedy Swagger a Pačinko, byly oceněny televizní cenou Afroamerické asociace filmových kritiků. Swagger, sportovní drama inspirované životem hvězdy NBA Kevina Duranta, získal cenu za nejlepší herecký ansámbl. Film Pačinko, který sleduje příběh korejské přistěhovalecké rodiny v průběhu několika generací, získal cenu za nejlepší mezinárodní produkci. Tato ocenění jsou dalším oceněním pro Apple z televizních cen AAFCA. Již v roce 2020 byl v kategorii Nejlepší animovaný film oceněn právě animovaný Central Park. Apple tak stále pokračuje ve sběru nominací a ocenění za svou produkci. Od svého debutu získala Apple TV+ na 1 115 nominací na ceny, které v 248 případech přetavila ve vítězství, a to samozřejmě včetně Oscara za nejlepší film pro V rytmu srdce.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.