Zavřít reklamu

Mindkeeper : The Lurking Fear, Cosmicast a Word Forward. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Řadíte se mezi milovníky logických her s nádechem hororu, kdy se budete muset tváří v tvář postavit vašim strachům? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout titul Mindkeeper : The Lurking Fear. V této hře se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se na průzkum tajuplných bažin. Co ale najdete vás velice překvapí.

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, se kterou byste si mohli zpříjemnit kupříkladu dlouhé večery a zároveň se při samotném hraní zdokonalit v angličtině? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o rozměrech 5×5 s různými písmenky, kde budete muset hledat anglická slovíčka.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více