Zavřít reklamu

She Sees Red Interactive Movie, Breathing Zone a QRTV. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

She Sees Red Interactive Movie

Jestliže se řadíte mezi milovníky her s parádním příběhem, rozhodně byste neměli promeškat aktuální akci na titul She Sees Red Interactive Movie. Jedná se o interaktivní film o hromadné vraždě v nočním klubu, kterou následně v roli detektiva budete muset řešit. Vaše jednotlivá rozhodnutí ovlivňují následný vývoj příběhu, přičemž na vás čeká hned několik různých konců.

Breathing Zone

Správné dýchání dokáže být velice prospěšné pro lidské tělo a zároveň vám pomůže s relaxací. Stažením velice oblíbené aplikace Breathing Zone získáte parádní nástroj, který vám nabídne řadu dechových cvičení a obecně vám tak zlepší relaxaci a celkovou koncentraci.

QRTV

Jak již samotný název napovídá, aplikace QRTV úzce souvisí s takzvanými QR kódy. S pomocí tohoto programu totiž můžete velice rychle a jednoduše na vašem iPhonu či iPadu vytvářet nejrůznější QR kódy, které můžete vzápětí nechat promítnout na vaší jablečné televizi.

Témata: , , , , ,
.