Zavřít reklamu

She Sees Red Interactive Movie, Hidden Through Time a ECG Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

She Sees Red Interactive Movie

V dnešní době se stále větší popularitě těší takzvané interaktivní filmy, které působí jako hra. V takovýchto titulech totiž ovládáte chování postav ve zmiňovaném filmu, podle čehož ovlivňujete další vývoj samotného příběhu a samozřejmě i závěr. Přesně tohle vám dokáže nabídnout i She Sees Red Interactive Movie, kde se zhostíte role detektiva a vydáte se na vyřešení velice zvláštní záhady.

Hidden Through Time

Jestliže hledáte nějakou oddechovou hru, u které byste se mohli zrelaxovat a zároveň si otestovali svou pozornost, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Hidden Through Time. V této hře se před vámi ocitne kreslené prostředí, ve kterém budete muset najít všechny vyobrazené objekty. Ačkoliv to vypadá jednoduše, nenechte se zmást – mnohdy totiž poslední prvek budete hledat skutečně dlouho.

ECG Pro

Aplikace ECG Pro je určena především pro mediky, studenty medicíny a domácí samouky lékařství. Tento nástroj se konkrétně věnuje EKG, tedy elektrokardiografii, a dokáže vám poskytnout řadu cenných informací o srdeční arytmii a řadě dalších. Jak program vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.