Zavřít reklamu

Eggggg, She Sees Red a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Eggggg

V tomto titulu se zhostíte role chlapce jménem Gilbert, který trpí extrémní alergií na vejce. Jakmile nějaké sní, začíná neuvěřitelně zvracet. Příběh se točí kolem toho, jak se Gilbert snaží utéct od své přísné tety a dostat se tak na narozeninovou oslavu. Aby si však poradil se všemi nástrahami, které ho na cestě čekají, bude potřebovat svou „superschopnost.“

She Sees Red Interactive Movie

Jestliže se řadíte mezi milovníky her s parádním příběhem, rozhodně byste neměli promeškat aktuální akci na titul She Sees Red Interactive Movie. Jedná se o interaktivní film o hromadné vraždě v nočním klubu, kterou následně v roli detektiva budete muset řešit. Vaše jednotlivá rozhodnutí ovlivňují následný vývoj příběhu, přičemž na vás čeká hned několik různých konců.

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

Témata: , , , , ,
.