Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hi Nano

Aplikace Hi Nano cílí především na rodiče s menšími dětmi, kteří by své ratolesti chtěli přiučit určitým věcem ze světa vědy. S pomocí tohoto software je totiž zmiňovaná výuka o poznání snazší. Tento nástroj totiž praktikuje heslo Škola hrou, a proto si dokáže udržet pozornost dětí. Aplikace je samozřejmě v angličtině, a proto je nutné, aby se při jejím používání dítěti věnoval i rodič.

Couch to Fit

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Couch to Fit získáte parádní nástroj, který vám pomůže například s redukcí tělesné hmotnosti, se zdravým životním stylem a především s cvičením. Aplikace pro své uživatele totiž nachystala řadu různých tréninků, jež jsou efektivní poměrně krátké.

Mars Information Atlas

Jestliže se zajímáte o dění mimo naši planetu Zemi a fascinuje vás kupříkladu Rudá planeta, nebo-li Mars, zbystřete. Do akce se totiž dostává aplikace Mars Information Atlas, s jejíž pomocí si můžete detailně projít povrch Marsu a následně se dozvědět řadu cenných informací.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více