Zavřít reklamu

Mars Information, The Robot Factory by Tinybop a Star Walk Kids: Astronomy Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mars Information

Jestliže se řadíte mezi milovníky astronomie a chtěli byste se dozvědět řadu nových informací o takzvané Rudé planetě Mars, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Mars Information. Tento program vás po celé planetě doslova provede, poskytne vám nejrůznější detaily a náramně vás tak zabaví.

The Robot Factory by Tinybop

Edukativní aplikace The Robot Factory by Tinybop cílí především na rodiče s menšími dětmi. V této hře si totiž budete navrhovat a vyrábět své vlastní roboty, které následně budete testovat. Tímto způsobem si tak vytvoříte svou vlastní unikátní sbírku s těmi nejrůznějšími roboty.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Další aplikace, která opět cílí primárně na rodiče s menšími dětmi, je i Star Walk Kids: Astronomy Game. Tato zábavná aplikace totiž dětem hravou formou vypráví ty nejrůznější a nejzajímavější informace z oblasti astronomie. Program je samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Témata: , , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více