Zavřít reklamu

Astra, File Explorer for Mac a Word Forward. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Astra

Ve hře Astra se spolu s Hemerou vrhnete na dobrodružnou cestu. Hemera je bohyně denního světla a na samotné cestě jí budete pomáhat v různých soubojích. Utkáte se totiž s řadou přisluhovačů temnot, kteří chtějí za každou cenu odstranit zmiňované denní světlo.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Astra stáhnete kliknutím zde


File Explorer for Mac

Stažením aplikace File Explorer for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci File Explorer for Mac stáhnete kliknutím zde


Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, se kterou byste si mohli zpříjemnit kupříkladu dlouhé večery a zároveň se při samotném hraní zdokonalit v angličtině? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o rozměrech 5×5 s různými písmenky, kde budete muset hledat anglická slovíčka.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Word Forward stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více