Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mars Information Atlas

Jestliže se zajímáte o dění ve vesmíru a fascinovala vás někdy sousední neboli rudá planeta Mars, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Mars Information Atlas. Tento nástroj vám totiž poskytne řadu cenných informací o zmiňované planetě a o poznání rozšíří vaše obzory.

AirRoutes

Aplikace AirRoutes cílí na všechny milovníky letadel a leteckého průmyslu, kteří by si rádi jednou za čas vyzkoušeli naplánovat trasu letadla. Pokud se do této skupiny lidí řadíte i vy, tak byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci AirRoutes. Jak nástroj funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Zakoupením aplikace Mindkeeper : The Lurking Fear získáte parádní hru, ve které na vás čeká řada záhad, tajemství a parádní dobrodružství. Zhostíte se totiž vyšetřovatele jménem H. Joyce, jež se vydá prozkoumat dávno zapomenuté bažiny. Dávejte si ale pozor, protože téměř na každém kroku na vás čeká nevysvětlitelné nebezpečí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více