Zavřít reklamu

ECHO Heart Rate from Watch, Weather Info Today a Simple T for Twitter. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

ECHO Heart Rate from Watch

Jestliže se aktivně věnujete cvičení a máte nějaké chytré vybavení, tak byste určitě neměli přehlédnout aplikaci ECHO Heart Rate from Watch. Tento program totiž dokáže propojit vaše jablečné hodinky například s produkty Peloton, Zwift, Precor, Life Fitness a řadou dalších, kdy Apple Watch budou fungovat jakožto detailní monitor vašeho srdečního tepu.

Weather Info Today

Jak již samotný název napovídá, aplikace Weather Info Today vám dokáže posloužit jakožto alternativa za nativní Počasí. Tento nástroj vás dokáže v okamžiku informovat o aktuálním stavu počasí, o předpovědi, o různých rizikách a řadě dalších informací.  Jak aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Simple T for Twitter

Aplikace Simple T for Twitter potěší především milovníky sociální sítě Twitter. Tento program vám totiž tuto sociální síť přenese přímo do vašich jablečných hodinek, díky čemuž si můžete bez omezení procházet hlavní stránku včetně fotografií, na příspěvky reagovat, přecházet na účty uživatelů a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více