Zavřít reklamu

Life Lists: List Organizer, Toucan Authenticator a Unity: The Best Unit Converter. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Life Lists: List Organizer

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Life Lists: List Organizer získáte parádní nástroj, který vám usnadní tvorbu seznamů s úkoly. Jednotlivé seznamy si od sebe navíc můžete velice snadno rozlišit, a to pomocí odlišné barvy, ikony, či stylu. Jak samotná aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Toucan Authenticator

V dnešní době je nesmírně důležité si hlídat naše bezpečí a soukromí na internetu. Přesně proto byste neměli zapomínat na takzvané dvoufaktorové ověření. K tomu slouží i aplikace Toucan Authenticator, která funguje jakožto autentikátor navržený přímo pro systém iOS. Jedná se o velice oblíbený nástroj, který je kompatibilní i s Apple Watch, nabízí praktický widget, je zabezpečen pomocí Touch/Face ID a nabízí řadu dalších parádních výhod.

Unity: The Best Unit Converter

Jak již samotný název napovídá, aplikace Unity: The Best Unit Converter funguje jako nástroj pro převádění různých hodnot napříč jednotkami. Program si konkrétně poradí s osmnácti kategoriemi, mezi které se řadí například úhly, měna, vzdálenost, energie, síla, tlak, rychlost, teplota, čas a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více