Zavřít reklamu

Nutrients – Nutrition Facts, WatchApp – for Whatsapp a Luminos. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nutrients – Nutrition Facts

Aplikace Nutrients – Nutrition Facts vám dokáže velice rychle a jednoduše pomoci například se snižováním vaší osobní váhy. V tomto směru je pro vás totiž přímo klíčové, abyste si hlídali svůj kalorický příjem a nutriční hodnoty jednotlivých potravin. Tento nástroj vám dokáže velice rychle poskytnout zmiňované informace a pyšní se rozsáhlou databází s více než 200 tisíci potravinami.

WatchApp – for Whatsapp

Jestliže pro komunikaci s kolegy, přáteli a rodinnými příslušníky používáte především aplikaci WhatsApp a rádi byste ji měli k dispozici i na vašich jablečných hodinkách, tak byste neměli přehlédnout aktuální akci na aplikaci WatchApp – for Whatsapp. Tento program vám pochopitelně zpřístupní WhatsApp i na Apple Watch.

Luminos

Pojud se zajímáte o astronomii, nebo byste naopak s touto disciplínou začali, určitě byste měli zvážit zakoupení aplikace Luminos. Tento nástroj vám totiž zobrazí obrovské množství vesmírných těles, poskytne vám řadu informací a značně posune vpřed vaše znalosti.

.