Zavřít reklamu

Arm Speed Analyzer for Watch, aTimeLogger Personal Tracker a Money – Track easily. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Arm Speed Analyzer for Watch

Jak již samotný název napovídá, s pomocí aplikace Arm Speed Analyzer for Watch můžete poměrně rychle a jednoduše zanalyzovat rychlost vaší ruky. K tomu program využívá akcelerometr, který je přítomen v jablečných hodinkách. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

aTimeLogger Personal Tracker

Jestliže hledáte nějaký zajímavý nástroj, s jehož pomocí byste mohli zapracovat na vašem time managementu a lépe si tedy organizovali čas, mohla by vám přijít vhod aplikace aTimeLogger Personal Tracker. S pomocí tohoto programu se můžete zaměřit na monitorování času stráveného nad nejrůznějšími úkoly.

aTimeLogger Personal Tracker
Zdroj: apps.apple.com

Money – Track easily

Hodila by se vám pomoc se správou vašich financí? V takovém případě byste neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Money – Track easily, která se dokáže postarat o analýzu všech vašich výdajů a příjmů. Na základě těchto vstupů vám následně zobrazí, za co a kolik utrácíte, díky čemuž se můžete naučit šetřit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více